2752
2734
عنوان

نارضایتی لیمینت

875 بازدید | 105 پست

سلام دوستان کسی هست لیمینت کرده و ناراضی باشه 

همین تازه از دکتر اومدم 

با اینکه شماره ۲ انتخاب کردم خیلی سفید سرامیکی شده و بزرگ و مصنوعی حالم ازشون بهم میخوره لطفا یه راه حل بهم بدید چیکار کنم

دندان هام تراشیده هوا هم بخوره تیر میکشه 

میشه درشون بیارم و چیزی روشون نزنم

ببینم

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من کامپوزیت کردم اوایل فکرمیکردم بزرگه ولی بعدش عادت کردم

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️

لمینت ک خیلی تراش میزنن 

قطعا عادت میکنی بالاخره 

خب از اول باید میدونستی بزرگتر از قبل میشن و ی مقدار مصنوعی طور! 

اگر دیدی بعد یکی دو ماه دوسشون نداری برو ریمو کن و ی جای بهتر پیدا کن و روز از نو... هزینه جدید و ......

دختر خوب عکسش بزار دیگه چرا جواب نمیدی شاید خوبه خودت سخت میگیری

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️

ولش کن بیا بریم🏃‍♀️👭

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!

منم کردم ولی ناراضی نیستمم شماره ۲ هم انتخاب کردم

عکس بده

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

این لمینته یا کامپوزیت؟

چقد هزینه کردی؟

گذاشت بیا برگردیم👭😂

2706