2752
2734

منظورم اوناییه که دولتی خوب (هیات امنایی) میرن نه هر دولتی ای 

مصلا من خودم امروز به توصیه مدیر مدرسه خوب شهرمون که تو محدودش نیستم (یه خیابون فاصله دارم ) رفتم مدرسه بیخود سمت خودمون ثبت نام کردم تا بعدا پروندشو بگیرم ببرم اونجا.. بهم گفت کلاسا ۴۲ نفرن!!!!

خود مدیر گفت اگه میتونی ببر جای دیگه بنویس 🤦🏻‍♀️

گفتم اتفاقا فرمالیته ثبت نام کردم!

میخوام پروندشو بگیرم با ۱۰ تومن ببرم هیات امنایی خوب 

کلاساشونم۳۵ نفره

"یک عدد مادر ۲۲ ساله مادر دوتا کوچولو هستم"                                          - متاهل و متعهد💙🌱

من اعتقاد به مدرسه ی دولتی دارم البته دولتیه خوب نه هر دولتی ای ..

بهترین مدرسه ی دولتی هیات امنایی شهرمون که میان پایه هم هست (یعنی فقط تا کلاس سوم داره ) هم سه خیابون باهامون فاصله داره کلا هم شیفت صبح اما طبق نقشه محدوده بندی تو محدودشون نیستم 

خیلی تلاش کردم پسرمو اونجا امسال کلاس اول بذارم از اول هم رک رفتم گفتم تو محدوده نیستم چون میدونستم امسال قولنامه سوری و.... جواب نمیده همه چی تو سایت ثبته و هیات امنا هم میان سرکشی..

در نهایت مدیر بهم گفت ۱۰ تومن بدی به عنوان خیر ثبت نام میکنم گه قبول کردم اما گفت الان نمیتونم اول باید محدوده خودم ثبت نام کنم جای خیر ها رو خالی میذارم 

ببر مدرسه دولتی محدودتون ثبت نام کن شماره تماسمو گرفت و گفت اخر خرداد تماس میگیرم پروندشو بگیر بیار اینجا با ۱۰ میلیون کمک به مدرسه + شهریه ثبت نام هیات امنایی 

حالا امروز ثبت نام کردم هزینش هم ۶۰۰ هزار تومن شد  به مدیر این مدرسه هم گفتم که احتمالا میبرم پسرمو 

»»»حالا فکرم موند که عایا مدیر زنگ میزنه؟!؟««««««

"یک عدد مادر ۲۲ ساله مادر دوتا کوچولو هستم"                                          - متاهل و متعهد💙🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

*مثلا

مگه دلالیه؟ یعنی چی ۱۰ تومن کمک ب مدرسه بعنوان خیر برای ثبت نام؟

اگ جادارن غیر قانونیه اگ جاندارن بازم غیرقانونیه😐

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐

اسی جان ومامانایی که امسال کلاس اولی وابتدایی دارین حتمااا تاپیکمو ببینین

خدایا حال دلم‌را تکانی بده، هم میبینی،هم میدانی،هم میتوانی💚من ایمان دارم به اتفاقات عالی درراه مانده، معجزه ای درراه است.
من اعتقاد به مدرسه ی دولتی دارم البته دولتیه خوب نه هر دولتی ای .. بهترین مدرسه ی دولتی هیات امن ...

همون یکم روی ۱۰ میلیون بزار بنویس غیر دولتی ۱۵ تا ۱۰ نفرن من خودم غیر دولتی خوندم معلم هاشونم خوبن اکثرا

*مثلا مگه دلالیه؟ یعنی چی ۱۰ تومن کمک ب مدرسه بعنوان خیر برای ثبت نام؟ اگ جادارن غیر قانونیه اگ جا ...

عزیرم تو محدوده نیستم یه خیابون فاصله دارم دستغیب ثبت نام نمیکنه مدرسه مینو سکت خودمه

مدیرش گفت من الان نمیتونم ثبت نام کنم باید اول کروکی خودمو ثبت کنم میخوای جا نمونی برو مینو ثبت نام کن زنگ میزنم پروندشو با پول بگیر بیار بماند که امروز برا همین مدرسه عادی دو هزاری هم ۶۰۰ دادم که مدیر گفت بیای پرونده رو بگیری پولو برنمیگردونم گفتم مشکلی نداره

پسرم امسال ششم بود و تمام این ۶ سال دولتی بود

ولی کیفیت مدرسه فوق العاده عالیه . همه اولیا کمک مالی می‌کنند و مدیر مدرسه واقعا با دل و جون برای بچه ها خرج میکنه و زحمت میکشه . سطح آموزش عالی بود کلاسهای فوق العاده میذاشتن و اردوها و جشن های پی در پی داشتن. توی کلاس هم ۳۲ نفر بودن

اما برای سال آینده مدرسه دولتی خوب پیدا نکردم و میفرستم غیر انتفاعی . بنظرم دبیرستان باید با دقت بیشتری مدرسه انتخاب کرد چون بچه ها تو سن بلوغ هستند و بسیار تاثیر پذیر 

من پارسال دخترم کلاس ۴ مدرسه هییت امنایی جای خوب

با ۲۲ شاگرد گذاشتم ۶۰۰ تومن گرفت

وزن اولیه ۶۴😮وزن الان ۶۰.۶۰۰😊وزن هدف اول ۶۰😍وزن هدف دوم ۵۸🤩قد ۱۶۶🥰من میتوانم 💪💪💪💪
همون یکم روی ۱۰ میلیون بزار بنویس غیر دولتی ۱۵ تا ۱۰ نفرن من خودم غیر دولتی خوندم معلم هاشونم خوبن ا ...

غیر دولتی نمیخوام بره و گر نه اردیبهشت ثبت نامش میکردم سر کوچمون هست معلما همه لیسانسه ن بی تجربه 

دختر خالم میره نمرش کم شده بود میخواست از اون مدرسه ببره کارنامه شو درست کرده بودن نمره ها الکیه همه 

چون نونشون به پول اون پدر مادر بنده 

البته نمیگم همه ی غیر دولتی ها .. 

غیر دولتی خوب شهرم ۵۰ میگیره .. که من این هزینه رو برای کلاس اول نمیکنم و بچه هم که غیر انتفاعی بره تا اخر همون باید غیر انتفاعی بره

2706