2733
2734
عنوان

بیاین😳تورو خدا پزشک قانونی

536 بازدید | 34 پست

ای خدا لعنتشون کنه ایشالا ک خیر خوشی نبینن خانواده ی بی عرضه ی بی شرف من ایشالا ک خدا مرگشون بده 

سه هفته هست منو دس به سر کردن قول دادن ک نامزد اینا بیان واسه عقد هی امروز فردا میکردن تا امروز بردارم باهاشون دعوا کرد سر یه موضوع اومد همه چیو واسم تعریف کرد ک گولت میزنن دارن دس به سرت میکنن میخان قفل درو عوض کنن ک نتونی بری بیرون گوشیتم ازت بگیرن ببرنت پزشک قانونی نامه عدم بکارت بگیرن ازت وه شکایت نامزدمو بکننو بندازنش تو وای من اونجا بگم ک با رضایت خودوم این اتفاق افتاده کاری به نامزدم ندارن مگه ن 🥺🥺😭با اصلا نرم پزشک قانونی شاید گیرش انداختن فرار کنم برم موقعی ک خاسن ببرنم چیکار کنم تورو خدا کمک میتونن بندازن تو نامزدمو نمیتونن مگه ن؟؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالانامزد یا دوست 

حتما خانوادت صلاحت را میدونن و ادم درستی نیست وگرنه براچی باآبرو اعصاب خودشون بازی کنن میگفتن بیا عقد کن وبرو پی کارت. حتما پسره مشکلی داره

حالانامزد یا دوست  حتما خانوادت صلاحت را میدونن و ادم درستی نیست وگرنه براچی باآبرو اعصاب خودش ...

نامزدمه به قرآن قسم دروغ نمیگم خداشاهده فقط سر موضوع ک بهش گفتم خلاف نکن دیگ من میخام برم سر زندگی زشته تو این شهر کوچیک با من لج کرده 

2706