2733
2734
عنوان

شرط ازدواج و مهریه

105 بازدید | 20 پست

شخصی که ۴سال دوست بودیم الان اومده خاستگاریم اما به بحث مهریه رسیده  من میگم ۱۵۰ سکه اون میگه  ۱۴ تا سکه باشه هیچکدوم از حقوق ضمن عقد رو هم بهم نمیده 

منم قبول نمیکنم و اون فکر میکنه اخرش قبول میکنم بخاطر دوست داشتن! 

به نظر شما چه جوابی بهش بدم ؟ 

خدایا مرسی که هستی و برایمان خدایی میکنی❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شروط ضمن عقد رو حتماً بگیر،،هیچ جوابی نده کوتاه نیای کافیه.

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     
شروط ضمن عقد رو حتماً بگیر،،هیچ جوابی نده کوتاه نیای کافیه.

نمیده متاسفانه ، البته اون شروط هم بده  من بدم میاد ۱۴ تااا

من خودم اصلا موافق مهریع بالا نیستم ۱۱۴ خوبع 

باهاش حرف بزن بگو ۱۲ تا ب نیت ۱۲ امام یا ۱۴ تا ب نیت ۱۴ معصوم اما حق طلاق میخوام

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
من خودم اصلا موافق مهریع بالا نیستم ۱۱۴ خوبع  باهاش حرف بزن بگو ۱۲ تا ب نیت ۱۲ امام یا ۱۴ تا ب ...

من خودم هم موافق تعداد بالا نیستم الان عرف بین ۱۰۰ تا۲۰۰تاست 

به نظر من اگر حالا کوتاه بیایی تا آخر عمر تو باید کوتاه بیایی من سر مهریه با همسرم توافق کردیم (دوس ...

افرییین چقدر نظرت قشنگ بود منتها دختر شانس من اینجوریه😂رو‌پیشونیم نوشته بدشانس😂

نمیده متاسفانه ، البته اون شروط هم بده  من بدم میاد ۱۴ تااا

نداد توام کوتاه نیا،،دوست داشتن بحثش جدا ست با حق و حقوق و شروط ازدواج.

من همه ی شروط ضمن عقد رو گرفتم بدون مهریه به جای مهریه تنصیف اموال دارم ولی مهریه هم باید باشه میگن،،اگه همسرم قبول نمی کرد منم با یه خداحافظی راهیش می کردم بره چون تو ازدواج سابقم ۸۰۰ تا سکه مهریه ام بود هیچی نصیبم نشد تازه همسر سابقم خیلی دست و دل باز بود ولی همون آدم آخرش برگشت گفت چون منو خودت نخواستی مهریه رو ببخش تا طلاق بگیریم وگرنه مهریه ات رو میدم ولی طلاق نمی گیریم باید بمونی در این حد آدما ممکنه تغییر کنن.

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     
تو کوتاه نیا یا حق و حقوق بگیر یا سکه زیاد یا نمی‌دونم خونه ای چیزی ولی کوتاه نیا من که همسرم اون ...

درسته دقیقا کوتاه نمیام حتی اگر به قیمت تمام شدن باشه

نداد توام کوتاه نیا،،دوست داشتن بحثش جدا ست با حق و حقوق و شروط ازدواج. من همه ی شروط ضمن عقد رو گر ...

کار خوبو کردی تازه الان با قانونی که طرفه اقایونه

من خودم هم موافق تعداد بالا نیستم الان عرف بین ۱۰۰ تا۲۰۰تاست 

۴ سال عمرتو پاش گذاشتی ینی انقد دوست ندارع ک ۱۵۰ تارو قبول کنه؟

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
۴ سال عمرتو پاش گذاشتی ینی انقد دوست ندارع ک ۱۵۰ تارو قبول کنه؟

ای خواااهر چی بگم

اون قبول نکنه من چشممو نه تنها رو ۴ سال بلکه رو خودشم میبندم

ای خواااهر چی بگم اون قبول نکنه من چشممو نه تنها رو ۴ سال بلکه رو خودشم میبندم

نامردن چقد 

خوب میکنی باید بفهمه کوتاه نیا 

2706