2752
2734

اگه حقوقش خوب باشه سالی یدونه سکه اگه حقوقش پایین باشه دوسالی یه سکه

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه فقط همون یه خونه رو داره فک کنم نهایت قسط بندیش بکنن اگه زندگیت قابل تحمله برای خودت دردسر درست نکن چون معمولا این طلب مهریه برای مردا زیاد خوشایند نیست و به کینه ودعوا و طلاق ختم میشه 

برو اول دفترخونه که عقد کردین مطالبه مهریه کن

بعد برو اسناد و مدارک استعلام بگیر هرچی داشت و توقیف کن حتی یه چن تا کاغذ میدن که بری حساب های بانکیشم مسدود کنی بعد منتظر ابلاغیه دادگاه باش دادگاه همون مسکن مهرو میده بقیشم قسطی 

سالی یه سکه کجای زندگی یه زن مطلقه رو میگیره؟؟؟؟؟؟؟؟

همینه دیگه پسر عموم داره دوسالی یه سکه میده

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2706