2752
2734

سلام 

تازه اومدم اینجا و اشنایی با هیچی ندارم فقط میدونم میتونم با مردم صحبت کنم

لطف کنید یه تراپیست یا روانپزشک خوب که تونه کمکم کنه و دیر نوبت نده معرفی کنید بهم که خیلی فوری نیاز دارم ممونونننننننننننن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تراپیست نیستم ولی به کسایی که قصد خودکشی داشتن کمک کردم و منصرف شدن

میخای اخر شب باهم حرف بزنیم؟

برای‌نیتم‌یه‌صلوات‌یادعا‌مهمونم‌میکنی:)🤍 پس از دیدن ِچشم های ِ او دیگر ندیدم ماهی در آسمان باشد ،

سلام عزیزم 

طبق فرموده اون دوست عزیزتون حتما با 123 و همچنین اورژانس بیمارستان اعصاب و روان در ارتباط باشید 

و در کنارش اگر خواستید بنده هم در خدمتم 🌹 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
سلام عزیزم  طبق فرموده اون دوست عزیزتون حتما با 123 و همچنین اورژانس بیمارستان اعصاب و روان در ...

سلام شبتون به خیر خیلی از کاربریتون خوشم میاد شما تو کلینیک های روانشناسی هم مشغول به کار هستید نمیترسین مراجعین ن بفهمن تو این سایتون 

سلام شبتون به خیر خیلی از کاربریتون خوشم میاد شما تو کلینیک های روانشناسی هم مشغول به کار هستید نمیت ...

سلام و عرض احترام 

نظر لطف شماست 

خير کلینیکی فعلا مشغول به کار نیستم 

اما مجازی مشاوره و درمان انجام میدم 

و در رابطه با سوال دوم تون خیلی از مراجعینم رو همین جا جذب کردم 

اما برام سوال شد، امکانش هست منظور سوال دوم تون بازتر و بیشتر توضیح بدید؟ واقعا ممنون تون میشم 🙏🏻

سلام شبتون به خیر خیلی از کاربریتون خوشم میاد شما تو کلینیک های روانشناسی هم مشغول به کار هستید نمیت ...

راستی اسم کاربری شما هم، هم اسم عشقم هست 😍

سلام و عرض احترام  نظر لطف شماست  خير کلینیکی فعلا مشغول به کار نیستم  اما مجاز ...

ببخشید بد تایپ کردم یعنی اینکه مراجعینتون یا اطرافیانتون متوجه بشن تو نی نی سایت عضو هستید چون ممکنه حرف هایی رو بزنید که نخواین کسی بدونه ببخشید بد تایپ شد 

2706