2733
2734

تو شهرمون یجا هست پارچه ارزون میفروشن بعد من تازگیا پارچه خریدم واسه پیراهن 

به مادرشوهرم  گفتم از اونجا خریدم تا نگه من پول زیاد خرج میکنم 

یعد بدون اینکه بپرسه گفتم از اونجا خریدم شوهرم بهش گقت که از اونجا نخریدم به نظرتون چطور جمع کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تجربه میشه تا ازت سوال نکردن حرف نزن بعدم نشون نده نشونم دادی یا بگو کادوعه یا بگو داشتم از قبل حسنک راستگویی مگ

فقط 27 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یکاللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم برای حاجتم بفرستید

چرا توضیح بدی اهمیت نده لزومی نداره برا ی پارچه توضیح بدی ب هرحال تو زندگی پسرشی حق اب و گل داری یعنی نمیتونی ی پارچه بخری 

اگه ام گفت بگو نمیدونم چند وقت پیش خریدم درست یادم نیس از کجا خریدم 

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            

وقتی فکر می‌کنی که مادر شوهر اختیار دار خرج کردن توعه اتفاقا باید همچین موقعیتی پیش بیاد که دیگه برای خوشایند خانوم خودتو دروغگو نکنی 

من اگه مادر شوهر بپرسه فلان چیز چقدر خریدی تیکه پاره اش میکنم 

به مادرشوهرت چه ربطی داره دقیقا ؟؟؟

بگو دوتا گرفته بودم ،یکیش و از اونجا گرفتم یکی شو از جای دیگه 

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه نفر فکر میکرد ایران ارث جدو آبادیشه ،بحرین و شوهر داد،یه نفرم ۸ سال تو جبهه جنگید تا ذره ای از خاک ایران دست اجنبی نیوفته ❤برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
2706