2733
2734
عنوان

شوهر رفیق باز

175 بازدید | 19 پست

سلام بچه ها شما بگید چیکار کنم

شوهرم سرکار ک نمیره قسط و قرض داریم فراوون میگ من بزودی از بورس پول درمیارم .اونش هیچ مدام میرن باغ دوستش شب نشینی ۲شب میاد این دو روز پیش گفتم منو بچه حوصلمون سر میره پاشو بریم بیرون گوش نکرد پاشد رف با دوستاش برای خودش برنامه چید دلتنگی منو بچش ب یه ورش نیومد موند ۵ صبح اومد خونه ۶عصر رف تا۵ صبح منم درو قفل کردم رف خونه همون دوستش کپید صبح اومده هرچی آینه داشتم تو خونه تیکه تیک کرده هزاران حرف بارم کرده یه قرون نذاشته برام کارتامو برداشته منم بعد اون مدام میرم بیرون غذام نمیپزم براش دیگ خستم کرده چقدر با گدایی نداریاش رفیق بازی‌اش بسازم آخه ۵صبح وقت خونه اومدنه منو با بچه کوچیک ول میکنه مهم نیس براش شاید بلایی سرمون بیاد هزاران بار حرف زدم باهاش ک دست برداره انگار ن انگار دعوا کردم انگار م انگار بگین چیکارا کنم حرصش دربیاد و بخودش بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اونا ک بفهمن میگن مرده باید بره عیب نداره تقصیرات میندازن سر من با پدر مادر منم ک شوهرم قهره

پس همونه قهره که پرو شده ترسی نداره. این مورد یجوری اخرش بده. کاش میتونستم واست توضیح بدم یفکری بحال خودت میکردی

2706