2752
2734
عنوان

پسرا لطفا بیاید به سوال دارم❓❓❓❓

282 بازدید | 11 پست

من چهارسال با یکی بودم واقعا خیلی دوسم داشت جوری ک برادر خودش براش عجیب بود بعد یمدت حس کردم شکای الکی میکنه سر این شکای الکی چند بار ولم کرد رفت و من خیلی آسیب دیدم 

مثلا هیچی ازم ندیده بود شک می‌کرد بعد میرفت خودشم سر این شکه حالش بد میشد هرچیم پیام میدادم جواب نمیداد و فقط توهین می‌کرد ک تو با بقیه ای و..

این سری هم سر یچیز خیلی مسخره یهو گفت دیگه شناختمت و..بعدشم ول کرد رفت و هرچی بهش پیام میدادم جوابمو نمیداد و دیشب از همه جا بلاکم کرد

قبلا هرچی امتحانش میکردم جواب نمیداد ولی اینسری که امتحانش کردم شروع کرد حرف زد..

حالم خیلی بده دوسش دارم ولی بیشتر ازش میترسم 

یسری ک کات کرده بودیم داداشش بهم پیام داد گفت باهاش حرف زده و گفته ب ازای یبار بغل کردنش حاضرم بمیرم و..

اصن کاراش باهم در تضاده خیلی گیج شدم و حالم بده 

الانم از همه جا بلاکم کرده رفته نمیدونم اصن دوسم داره هنوز یا نه

دوسش دارم ولی ازش میترسم

ما دعواهای بدتر از اینم کرده بودیم  و بهم برگشته بودیم ولی اینسری بهم گفت من دیگه برنمیکردم

پسری ک دوست داشته باشه انقد راحت با یه شک ممکنه بره؟

اصن بنظرتون دوسم داره با این کاراش؟؟

اگه برگشت چجوری باید برخورد کنم؟ میخوام بهش بگم دوسش دارم و با رفتاراش داره بهم آسیب میزنه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس