2752
2734

عجیب نیست واقعا؟؟

من اینجا خانمای نی نی سایت میگفتن یک هفته ده روز خواهرشوهرم خونمونه باور نمیکردم

اخه مگه میشه😐😐

من حالا خودم خواهرشوهر ندارم ولی خواهرشوهر هستم عمرا بیشتر یک وعده بتونم خونه عروس بمونم😐

گــ🌹ـلی نمانده خـ🦋ـودت گل باش...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با یه به من ربطی ندارد خودت راحت کن عزیزم

وا معلومه که بمن ربط نداره😐😐من فقط برام عجیب بود و رابطشونو دیدم از نزدیک ک تو مراسما اصلا ب همدیگه محل نمیدن 

واسه مت همیشه از چهارشنبه که بچه هاشون تعطیل میشد میومدن تا شب شنبه 

به نظر فقط یه آدم بی فرهنگ می تونه آنقدر خونه عروس راحت باشه 

من از وقتی بچه هام درس و مشقشون سخت تر شد دیگه رو ندادم که بیان 

ولی همچنان انتظار دارند و همسرم هم همچنان فکر می کنه ظلم می کنه به خانواده اش 

اینم بگم که اصلا پذیرای ما هم نیستند   که بریم خونه شون

چقد باهم فاصله دارن؟؟ مکان زندگیشون؟ 

دوتا شهر مختلفن شوهرش رفته رسوندتش و برگشته ولی خب بنظرم بهتر بود مثلا دو روز باشوهرش میموند برمیگشت نه اینجوری اخه عروس بیچاره گناه ک نکرده

شوهر دخترداییمم البته بخاطر روابط ازاد خارج از ازدواجش از خداشه

خونه عروس نه خونه برادرش .ولی خوب نباید بری کلازیاد بمونی زشته عزیزم 

برادر که همش سر کاره این عروسه که باید زحمت بکشه

بعد هم خیلی جالبه همین خواهر شوهر ها بدشون میاد کسی بیاد خونه شون فقط بلدن چتر شن خونه برادر

دوتا شهر مختلفن شوهرش رفته رسوندتش و برگشته ولی خب بنظرم بهتر بود مثلا دو روز باشوهرش میموند برمیگشت ...

چی بگم والاا.. دیگه بعضیا رو نمیشه که انداخت بیرون خودشون باید درک کنن. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
وا معلومه که بمن ربط نداره😐😐من فقط برام عجیب بود و رابطشونو دیدم از نزدیک ک تو مراسما اصلا ب همدیگ ...

نگو خونه عروس 

بگو خونه دادشم تا عادی شه😌

حالا من داداش ندارم خواهرشوهرم نمیشم ولی همیشه خواهرشوهر بازی دوست داشتم😂

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🌷بعضی از کامنت ها رو فقط لایک میکنم که بفهمید احترام گذاشتم و نظرتونو خوندم ولی الزاما باهاتون هم عقیده و هم نظر نیستم.به این نتیجه رسیدم که کلا باید تو بعضی تاپیک ها سکوت کنم و خودمو الکی به آب و آتش نزنم واسه کسی که اشتباهشو نمیفهمه .
2706