2752
2734
عنوان

نهاییا شما همتون ۲۰ شدین امروز؟؟

240 بازدید | 15 پست

واقعا!؟

اخه همه میگن واااای چقد خوب بود چقددد اسون بود 

همه بیست شدن 

بعد من اولین امتحانو شدم۱۲و۲۵

یک روز و نیم وقت گذاشتم این شد دیگه به خنگ بودنم اطمینان دارم اگه تاحالا شک داشتم اه چرا نمیمیرم😞😭

همه عالی بعد من...

تاپیکهای قبل رو گردن نمی گیرم، بهشون اصلاً اصلاً نگاه نکن.🙂

تا کارنامه و نمره نیاد 🤣همه چرت میگن.

نهایی که واقعا سخته

❌اگه مخالف حرف منی🤔لازم نیست ،ریپلی کنی❌و نظرتو به من تحمیل کنی!! نظر من همینه ک برای اسی نوشتم..              نظر من برای تو نیست،به خودت نگیر   ✌🏻😏                                                                                                    ❌❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با ۱۰ قبول میشدی دو نمره بیشتر خودکار مصرف کردیا😒😒خداوند اسراف کاران را دوست ندارد

...What the fu                                                      
تا کارنامه و نمره نیاد 🤣همه چرت میگن. نهایی که واقعا سخته

من چک کردم میشم ۱۲و۲۵😞

هنوز ۱۰ تا امتحان دیگه مونده

اولیشو اینجوری بدم اخریش چیه دیگه😭

سه ساعته دارم خودمو فحش میدم:))

با ۱۰ قبول میشدی دو نمره بیشتر خودکار مصرف کردیا😒😒خداوند اسراف کاران را دوست ندارد

اگه نمره سالانه بالای ۱۰ باشه نهایی با ۷ قبوله..

😞😭

مادرشوهرم تو دوران مدرسه همسرم همینو میگفت بهش 😂😂😂😂😂

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
اگه نمره سالانه بالای ۱۰ باشه نهایی با ۷ قبوله.. 😞😭

نمیدونم ولی انگار اره مهم نیست شهریور مزه اش بیشتره 😂🤣

...What the fu                                                      
مادرشوهرم تو دوران مدرسه همسرم همینو میگفت بهش 😂😂😂😂😂

به هر حال به بچه تنبلش امید میداده😂🤣

...What the fu                                                      
نمیدونم ولی انگار اره مهم نیست شهریور مزه اش بیشتره 😂🤣

با ۱۲و۲۵ یعنی میرم شهریور؟😭

من تاحالا شهریور امتحان نداده بودم که اونم حاصل شد😞

به هر حال به بچه تنبلش امید میداده😂🤣

نه والا همسرم جهشی درس خوند اون زمان درسش عالی بود ولی  با اینکه علاقه نداشت ب مدرسه😅

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
وای خدا نکنه عزیزم

خب حقیقته😔

از حوزه اومدم بیرون همه میگفتن واای عالی بود میشه تراز خوبی ازش گرفت..🚶🏻‍♀️

با ۱۲و۲۵ یعنی میرم شهریور؟😭 من تاحالا شهریور امتحان نداده بودم که اونم حاصل شد😞

ن باو قبولی 

...What the fu                                                      
2706