2752
2734

دکتر گفته باید هشت ماه کامل بزنم چون بینیم خیلی ورم داره 

من موقعی که چسب میزنم نمیتونم درست نفس بکشم و افسرده هم شدم چون دلم نمبخواد با چسب بزم بیرون 

اونایی که بینی عمل کردن اکثرا یه ماه فوقش دو ماه چسب زدن بعد من بدبخت یابد این همه بزنم 

شیواتونم 🤗قشنگای من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان دارم 😢💔🥺لطفاً اگه چیزی راجب درمانش میدونید بهم کمک کنید 🤕❤️ قرص های هورمونی اصلا دلم نمی‌خواد  مصرف کنم 👀🐣

چه ربطی به نفس داره؟ مگه روی سوراخای بینیت میزنی؟

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کن و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

۸ ماههههههههههه؟؟؟؟

همه دکترا الان بعد ماه ۳ میگن نزنید دماغ منم خیلی ورم داشت

من لرم اصیل ترین و پاک ترین قوم ایران 😍💙قومی که نه از خاکش کسی برده نه ازش تو کشور دیگه ای پیدا میشه نه لباسش و کشور دیگه ای داره و نه اصالشو مردمی هستن که هیچ وقت ادعای تجزیه طلبی نکردن و تا آخرین نفس پایبند ایرانن🇮🇷ساز و نقاره گوشه به گوشه لباس و موسیقی و موقعیت جغرافیایی و اسم و رسم و جشن و غذا و لباس ما از زمان هخامنشیان بوده و پشت هر کدوم یک اصالت بلنده رقص و لباس لری سنگین ترین و ریشه دار ترین رقص و لباسه .ما معروفیم به مهمان نوازی به سادگی به زیبایی به چشم رنگی بودن به داشتن طبيعت بکر به برنو به کباب به جشن و شادی .ما در قلب زاگرس هستیم زاگرس نشینای واقعی🇮🇷ما هزاران دانمشند 💙 فیلسوف 💙سازنده💙 طراح 💙شهید 💙نخبه 💙فوتبالیست 💙...و هزاران نقش پر رنگ لر داریم که هر کدوم افتخار افرینان لر هستن ما بچه های بی بی مریمیم بانوی سردار لر اولین حامیه حقوق زن در ایران سردار بی بی مریم بختیاری 🇮🇷منم لر تبار از دیار: بختیاری💙تا ممسنی💙 تا خرم آباد💙 تا ازنا💙تا خوزستان💙 تا دسفیل💙 تا اندیمشک💙 تا شوشی💙 تاثلاثی💙 تا بروجردی💙 تا مهکی💙 تا کهکیلویه و بویراحمد💙 تاپل دختر💙 تا گناوه💙 تا نهاوند💙 تا الیگودرز💙 تا تویسرکان💙تا دهلران 💙تا چگنی 💙تا آبدانان💙 تا کنگاور💙 تا درود💙 تا دلفان💙 تا بهبهان 💙تا دهدشت💙.... تا کل لرستانات💪لر زن و مرد هر دو برابرند. لر ینی کریم خان زند به نام ایزد شمشیر کشید و تقدیر رو رقم زد چه کسی همانند آریو برزن سرباز هخامنش حماسه آفرینی کرد سردادر آریوبرزن ، سردار یوتاب ، بویر هخامنشی ، پادشاه کامناسکرس ، اردشیر بابکان ، شاهپور ساسانی ، بهرام یا بویر ساسانی ، پیروز نهاوندی ، بهرام چوبین ، سردار گیلویه لر   ، ابوطاهر لر گناوه ای ، اتابکان لر ،  کریم خان لر زند ، بهادر السلطنه لر بویراحمدی ،  رئیس علی لر دلواری ، کی لهراسب لر بویراحمدی  ، بی بی قدم خیر لرستانی ، تاج الملوک لر چگنی لرستانی ، سردار اسعد و بی بی مریم و شیر علی مردان لر بختیاری ، میرزا محمد خان لر بوشهری ،  خان طلا لر بهمئی ، ولی خان لر فارس ، منصور خان لر باوی ، ناصر خان و عبدلاخان لر بویراحمدی ،کدخدا محمدتقی لر بویراحمدی ) بازم بگم ؟😎😍💪در آخر زنده باد ایران و ایرانی
۸ ماه که نمیشه... نکنه دکتره خرابکاری کرده نمیخواد گردن بگیره

نه من اینجا هم خیلی عکس گزاشتم هر کی میبینم میگه بینیت خیلی خوبه 

هیچ ایرادی ندارع 

شیواتونم 🤗قشنگای من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان دارم 😢💔🥺لطفاً اگه چیزی راجب درمانش میدونید بهم کمک کنید 🤕❤️ قرص های هورمونی اصلا دلم نمی‌خواد  مصرف کنم 👀🐣

دکتر من اعتقادی به چسب نداشت 

منو دختر عموم دگترمون یکی بود من دو ماه زدم دختر عموم یکسال زد بینی من از اون قشنگتره 

چسب ورم بینی رو موقت میگیره یعنی کافیه چسبو برداری دوباره ورم میکنه !

دکتر من فقط با محکم شدن بینی گفت نهابت دوماه بزن دیگم نزدم همه چی به مهارت دکتر و نوع بینی خودت بستگی داره 

بینی تون گوشتی بود؟ 

بله خیلی گوشتی بوده

دکتر من اعتقادی به چسب نداشت  منو دختر عموم دگترمون یکی بود من دو ماه زدم دختر عموم یکسال زد ب ...

کلا این دختر من به همه میگه هشت ماه تا یک سال 

شما بینی تون افتاده و قوز دار بود ؟

من فک کنم دو ماه زدم چه خبر ۸‌ماه؟

فقط دو ماه ؟ شب ها نزدبد دیگه ؟

۸ ماههههههههههه؟؟؟؟ همه دکترا الان بعد ماه ۳ میگن نزنید دماغ منم خیلی ورم داشت

بله دقیقا من تو اینستا خیلی دیدم 

میگن نهایتتتتتتت دو ماه تا دو ماه و نیم 

چه ربطی به نفس داره؟ مگه روی سوراخای بینیت میزنی؟

اره من کل بینیم رو چسب میزنم 

2706