2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
وااااایییییی من غش😍😍😍😍😍😍😍😍😍 دخملللللللللل🥰🥰🥰🥰🥰🥰

خیلی دوست دارم دخمل باشه😍 کلا دنبال اسم های دخترونم 

دور و بر پسر نمی‌رم 😂

لطفاً خواهشاً کاربرای زیر ۱۸ سال ریپلای نزنن.مرسی قشنگا
چقدر اسم های بچه های نسل بعدی قشنگه هلن. نیلا. پرنسا. جانان. ماهلین. سلین..... خیلی قشنگن اسم های ...

دقیقا😍

پارسال ثبت احوال اسم هلن رو قبول نکرد ولی مادر زمان شاه اسمشو هلن گزاشتن 

جدی؟.اره اسم انگلیسیه 

ولی تو سایت نام نیکو دیدمش نوشته بود مورد تایید ثبت احوال 

جدی؟.اره اسم انگلیسیه  ولی تو سایت نام نیکو دیدمش نوشته بود مورد تایید ثبت احوال

نمیدونم دقیق جریان چیه پارسال دختر خالم حتی خواست پول بده که  بزارن این اسمو قبول نکردن ،شاید الان قبول میکنن

خیلی دوست دارم دخمل باشه😍 کلا دنبال اسم های دخترونم  دور و بر پسر نمی‌رم 😂

انشاالله من بچه ام پسره از اول باباش میگفت اسمش رضاست آخرشم روز شهادت امام رضا به دنیا امد

2706