2733
2734
عنوان

حس میکنم برای نامزدم تکراری شدم

651 بازدید | 29 پست

نمیدونم هرروز پیشمون ،پیش خانواده امون بود 

بهم توجه میکنه ها ولی عین سابق نیست 

دروغ چرا خودمم حسم کمتر شده 

چطوری بگن وابسته اش هستم اما شوقش کمتر 

عین ی معتاد ک مواد نباشه حالش بد میشه اما شور و ذوق اولیه رو نداره 

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قرار نیست رابطه تا آخر عمر شبیه روز اول باشه که.زندگی واقعی با تو کتابا خیلی فرق داره

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
چن وقته باهمید

۲ سال و نیم

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  

عادیع

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤
عادیع

رآهی نیست شدر و شوق رابطه یکم بهتر شه؟

قرار نیست رابطه تا آخر عمر شبیه روز اول باشه که.زندگی واقعی با تو کتابا خیلی فرق داره

شما به عنوان ی مرد چطوری طرفتون باشه تکراری نمیشه یا شور و ذوق رابطه یکم برگردع؟

استارترجان منم مث تو شدم چون ما درگیر سندروم در بهشت بودیم این حس رو پیدا میکنیم

این سندروم چیه؟بیشتر توضیح میدی؟راهکارش چیه

دنبال اون شوق و رفتارای اولیه نباش چون هرگز اتفاق نخواهد افتاد و خودتو پیر و نابود میکنی فقط

ببین هنوز هم توجه میکنه محبت میکنه ولی شور و ذوق اولیه نیست 

هنوز نامزدیم میترسم دلشو بزنم ...

اخه سرمون هم کمه ی جورایی 

یه استادی داشتیم می‌گفت عشق رو هر روز باید به زندگی تزریق کرد 

هر روز که میاد انگار اولین باره قراره بیاد اونطور خودت رو براش خاص کن آرایش قشنگ لباسی که دوست داره، اومد بغل کن بوسش کن براش میوه پوست بکن و...

2706