2752
2734

چند وقت پیش یه کمد گرفتم خونه ی خودم دوره برای همین آدرس خونه ی مامانمو دادم آوردن خونه مامانم،طبقه ی همکف داداشمینا هستن برای همین گذاشتن اونجا تا ما بعدا خودمون بیایم ببریم خونمون،،،دوهفته موند و من اومدم دیدم گذاشتن راه پله و کلی حرف زن داداشم درآورده که از این کمد حشره اومده ما مریض شدیم کمدش دست دوم هست و این حرفای خاله زنکی،،،

منم اومدم ببرم دیدم کمد بیرون خونشونه یه کم داد و بیداد کردم اعصابم خورد شد،زن داداشم اومد بیرون باهاش دعوا کردم بعدش داداشم اومد بالا باهام دعوا کرد و رفت....

نمیدونم چکار کنم دلم برای بچه های داداشم تنگ شده،،،برم آشتی یا چی

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

حالا روش نشده بیاد مستقیم بگه دوهفته س سر راهمونه و...گفته حشره،چرا عصبی شدی؟ شیرینی بگیر برو 

خونشون بزرگه سر راه نبود اصلا

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘

اشتباه کردی 

مردم که ضامن نگهداری وسایل شما نیستن یا زودتر می‌رفتی دنبالش یا وقتی بهچعد دو هفته رفتی دیگه دعوا نداشت طرف دوست نداشته تو خونه اش نگه داره سر راه که نداشته تو راهرو همون خونه است 

احتمالا قضايای  دیگه ای هم بوده فقط ماجرای کمد نیس به هر حال اگر خوب بلدی عذرخواهی کنی ودوباره تکرار نشه برو آشتی کن دنیا دوروزه ارزش دلخوری نداره اگر میدونی دوباره حاشیه سازی هست کمی صبوری کن آتیش بخوابه بعد برو یه جعبه شیرینی بگیر وبا دلخوش وخرمی آشتی کن

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
احتمالا قضايای  دیگه ای هم بوده فقط ماجرای کمد نیس به هر حال اگر خوب بلدی عذرخواهی کنی ودوباره ...

قضیه ی دیگه نبوده مریض شده پوستش خارش گرفته دکتر گفته از حشره هست میگه دکتر گفته از کمده آخه مگه کمد من حشره داره یه کمد نو و خوشگل حشرش کجا بود

عادی باش اومدن سلام کن صحبت کن ولی شیرینی و عذرخواهی نکن

اونا حالا حالاها نمیان کلا همینجوری اصلا بالا نمیاد اینجوری هم شده که بهونه پیدا کرده دیگه نمیاد،داداشمم که اومد کلی مامانمو ناراحت کرد ۲روزه سرم میزنیم

2706