2752
2734
عنوان

باردارم و جشن عقد برادرم .....

326 بازدید | 28 پست

کمتر ده روز زایمانمه شکمم اومده جلو‌ شوهرم نمیزاشت برم جشن الان گریم گرفته دلم میخواد برم آخه 

الان راضی شد برم اما لباس قشنگ ندارم 

آرایشگاه نمیزاره برم دلم خیلی میسوزه آخه چرا شوهرم راضی نمیشهههه میترسم باهاش لج کنم قهر کنه ای خدا الان دلم میخواد زار زار گریه کنم ساعت ۸جشن شروع میشه من نشسته اینجا هیچی ب هیچی

🙄چرا نمیراره؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گریه کن 

من هروقت بغض میکنم جلو شوهرن کارم راه میفته😅

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕

من باشم ریسک نمیکنم و نمیرم شماالان پا ب ماهی خیلی باید مراقب باشین حواستون باشه

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 

عزیزم اشکال نداره همبن که اجازه داد بری خوش حال باش بروخودت ارایش کن و تغییر خاصیم نمیخواد بکنی.بارداری و بقیه شرایطتو درک میکنن عزیزم مبارک باشه خواهر شوهر😘

با امضای من مشکل دارید هی حذف میکنید؟!😒با اون سایتتون اه😐 فقط اومدم بگم راه چاره واسه شپش قطره کیمیا هست سوال داشتید  تو یکی از تاپیکام بپرسید❤️

حالا ارایشگا اگ نمیزاره اشکال نداره ولی برو عقد داداشتو حتما 

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
2706