2752
2734

۲۰ سالمه ... خیلی از زندگی خسته ام... گاهی اوقات آرزوی مرگ میکنم.... پشت کنکورم ... خسته م دیگه از همه چی... حس میکنم خدا از من متنفره ... پارسال رتبه ی خوبی آوردم و فرهنگیان دعوت به مصاحبه شدم و تا قبولی رفتم... ولی متاسفانه مصاحبه رد شدم.... کد ۷ خوردم... یک سال درس خوندنم پایمال شد... بعد دوستم با رتبه خیلی خیلی داغون آموزش ابتدایی قبول شد رفت... چون مصاحبه گره باهاش حال کرد و بهش نمره بالایی داد.... امسالم معلوم بازم قبول بشم یا نه...

چرا همیشه باید توو همه چی حسرت بخورم ؟؟؟! خدای من که هیچ وقت کمکم نکرده توو زندگیم... شاید دوسم نداره ...

امسال نذر کردم یا قبول بشم یا اگر قبول نشدم همین امسال از این دنیا برم...  چون دیگه کشش ندارم....

من ۲۰ سالمه ولی روحم یه آدم ۸۰ ساله ست.....

میگن خدا عادلِ ... چرا  من عدالتی نمیبینم پس ؟؟!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم 

هیچکس تو دنیا نمیدونه کجا به نفعشه کجاضرر 

خودم گاهی وقتا به تموم حکمتای خدا شک میکنم

ولی یه وقتایی میگم قربونت برم من که نزاشتی باب دل من پیش بره وگرنه خیلی بد میشد 

برات بهترینارو میخوام 🤍

خدایاشکرت واسه همه روزایی که گفتیم نمیشه ولی شد شکر واسه وقتایی که به مو رسید اما پاره نشد "شکر واسه روزایی ک ب مو رسید و اتفاقا پاره شد ولی دوباره گره زدیمو ادامه دادیم " و شکر واسه وقتایی ک به جای مچ گرفتن دستمونو گرفتی ((: ♡●  سوالی اگر درمورد زبان دارید پاسخگو هستم 💡همونی ام که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا   

به‌خدا‌بی‌اعتمادی‌؛اگربه‌

خدا‌اعتماد‌داشتی‌درلحظه‌

سخت‌زندگیت‌ازش‌ناامید‌نمی‌شدی

دلت‌درهرلحظه‌زندگیت‌چه‌خوب‌چه‌بد‌

خدایی‌باشه‌؛معجزه‌میشه‌..