2733
2734

اولین باره از این برند میخرم یه رژ۲۴ساعته زدم به لبم الان اومدم پاکش کنم دیدم اصلا قدرت پاک کنندگی نداره چرا😐😐😐۳۰۰و خورده ای هم خریدمش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا 

اصلا ازین برند راضی نبودم ژل واش زردچوبه اش که پوستمو دهیدراته و داغون کرد و سد دفاعی پوستم رو از بین برد 

میسلار لافارر و دافی واقعا خوب بودن 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
دقیقا  اصلا ازین برند راضی نبودم ژل واش زردچوبه اش که پوستمو دهیدراته و داغون کرد و سد دف ...

من خودم لافارر استفاده میکردم این سری اینوخریدم پس چی میگن هی ژلواشش ابرسانه

ژلشو خریدم با میسلارشو هنوز ژلشو استفاده نکردم الان این میسلار۴۰۰میلشو من چی کنم ینی اشغالیه؟؟؟؟

نمیدونم والا من تجربه استفاده ازشو نداشتم

باید قبل خرید تحقیق میکردی

من خودم لافارر استفاده میکردم این سری اینوخریدم پس چی میگن هی ژلواشش ابرسانه

چربی پوستم زیاد بود دکتر کلینیک زیبایی توصیه کرد ولی بعدا متوجه شدم اصلا مناسب استفاده روزانه نیست چون کل چربی پوست رو خشک و پوست رو دهیدراته میکنه 

آبرسان زردچوبه اش هم اینقدر عطری بود و بوی بد میداد که خدا میدونه 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.