2733
2734

من و نامزدم یک سال دوست دوست بودیم بعدشم خاستگاری و اینا انجام شد محرم شدیم خونه خودمون نرفتیم 

چند بار خونشون رفتم و موندم شهر مون جداست 

بعد من هر سری که رفتم با خودم گفتم اگه بهم دست بزنه چی 😐😐اگه ازم رابطه بخواد چی 😐😐

کلا احساس پشیمونی میکردم از ازدواج 😐😐

بعدشم که کار شو برد تهران و خونه داشت و چند بار رفتم و موندیم بازم این فکرا سراغم اومد 😐😐

واقعا اذیت شدم 

نمی‌دونم چمه 😐😐😐

نمی‌دونم کی میتونم عادی بشم 😐

من خیلی مهربونم خب ولی اگه بیایی تاپیک من چرت و پرت بگی قشنگ میشورمت میزارمت کنار 🥰
کلا از ازدواج پشیمونی و یا از رابطه میترسی؟

هیچ کدوم 

فقط شرم و خجالت 

من خیلی مهربونم خب ولی اگه بیایی تاپیک من چرت و پرت بگی قشنگ میشورمت میزارمت کنار 🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه باهاش راحتی بگو بهش بعد عروسی دوست داری رابطه داشته باشی که هربار اینقدر نترسی

اره فکر خوبیه 

نه ولی راحت نیستم 

یه بار بشین با خودت فکر کنم ک اصلا به روت بیاره و بگه میخواد و تو بهش میگی تا بعد عروسی همین هیچ ...

اره راست میگی ممنون