2733
2734
عنوان

نذرِ مرگ کردم....

92 بازدید | 6 پست

۲۰ سالمه ... خیلی از زندگی خسته ام... گاهی اوقات آرزوی مرگ میکنم.... پشت کنکورم ... خسته م دیگه از همه چی... حس میکنم خدا از من متنفره ... پارسال رتبه ی خوبی آوردم و فرهنگیان دعوت به مصاحبه شدم و تا قبولی رفتم... ولی متاسفانه مصاحبه رد شدم.... کد ۷ خوردم... یک سال درس خوندنم پایمال شد... بعد دوستم با رتبه خیلی خیلی داغون آموزش ابتدایی قبول شد رفت... چون مصاحبه گره باهاش حال کرد و بهش نمره بالایی داد.... امسالم معلوم بازم قبول بشم یا نه...

چرا همیشه باید توو همه چی حسرت بخورم ؟؟؟! خدای من که هیچ وقت کمکم نکرده توو زندگیم... شاید دوسم نداره ...

امسال نذر کردم یا قبول بشم یا اگر قبول نشدم همین امسال از این دنیا برم...  چون دیگه کشش ندارم....

من ۲۰ سالمه ولی روحم یه آدم ۸۰ ساله ست.....

مصاحبه واقعا سلیقه ای و چرته

حیوونا آفریده های زیبای خدا هستن که همیشه میشه ازشون یاد گرفت میشه باهاشون شاد شد منم یه گربه ملوس دارم اما خب یه بار که تاپیک زدم گفتن تو این سایت تاپیک زدن ازشون ممنوعه بخاطر مغایرت با فرزندآوری😐اولا که تضادی نداره دوما همه قرار نیست زیاد بچه بیارن😑 یه بار تو تلویزیون یه زیرنویس خوندم که تک فرزندها احساس تنهایی و افسردگی و ... دارن لطفا حداقل نگید بخاطر کمبود نیروی کار بچه بیاریم ! یا اگه یک بچه بیاریم متهم بشیم به خودخواهی ! همه اینا رو نوشتم که بگم بچه نعمته ولی برای پدر و مادری که عاشق هم باشن اعصاب فرزندداری رو داشته باشن و در کنارش امکانات مادی نه اینکه توی چهل سالگی مستاجر باشن و هر سال بخوان دلهره داشته باشن که چقدر به اجاره بها اضافه شده.. من وقتی میبینم پسر شش ساله دور میدون اصلی شهرم با یه ترازو میشینه وقتی صدای موتوریای زباله گرد که میان سراغ سطل آشغال نزدیک خونمون میشنوم وقتی ماشین یه معلم پرایده و ماشین یه بلاگر پرادو وقتی مشکلات خودمو میبینم و احتمال میدم برای بچم دو برابر بشه همینا روی تصمیم من برای تعداد فرزندی که بیارم تاثیر میزاره با صد میلیون هم چیزی حل نمیشه .. من نمیگم ما هم استعمارگر بشیم تا اقتصادمون مثل امریکا و اروپا بشه چون ما همین منابع طبیعی خودمون به باد ندیم خیلیه😄.  اما اون بچه رو زن میاره همون زنی که اینجا هر روز داره از مشکلاتش میگه ولی کسی نیست که بهش گوش کنه و وقتی خواست سقط کنه یه نفر پیدا میشه که بگه سقط برای سلامتیش بده ! بنظر من این سیاست به فرزندآوری ضربه بیشتری میزنه تا سگ و گربه😁

هرچی خیره پیش میاد عزیزم، شاید تو سرنوشتت جایگاه بهتری برات قراره بیاد

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم دوبار ازمون استخدامی دادم با خوندن و تلاش زیاد ولی خب خواست خدا نبود و قبول نشدم. منم ناراحت شدم، گریه کردم، ی کنجی کز کردمو روح وروانم بهم ریخت ولی بعد دیدم دارم نابود میشم روز به روز افسرده تر میشدم نشستم باز دارم میخونم شاید امسال هم قبول نشم بازم شکست بخورم ولی خب چ میشه کرد هرچی خواست خدا باشه خیر باشه همون پیش بیاد برامون انشالله. ناراحت نباش انشالله ک قبول میشی

عزیزم هیچ وقت نا امید نشو 

دوباره بلند شو این بار قوی تر 

به وقتش اتفاق می افته 

از کجا میدونی آینده تو چطور میشه 

کی از یک ثانیه بعدش خبر داره. 

تجربمو میگم انرژی خودتو با فکرهای منفی و مقایسه کردن با بقیه و ناامیدی پایین نبر واگرنه اتفاق های بد تو زندگیت می افته 

برای درس که کوچکترین مسئله ی زندگیه فاجعه ساختی و آرزوی مرگ میکنی  بعد جلوتر مسائل بزرگتر ببینی میخوای چه برخوردی داشته باشی 

افراد موفق هزاران بار زمین میخورن خسته میشن دوباره شروع میکنند این خاصیت رشد کردنه. 

منم دوبار ازمون استخدامی دادم با خوندن و تلاش زیاد ولی خب خواست خدا نبود و قبول نشدم. منم ناراحت شدم ...

خیلی درکت میکنم💔💔💔

ان شاءالله که امسال هم من قبول شم هم شما ...🥺🥺