2752
2734
عنوان

من نماز نمیخونم خیلی اذیتم میکنن

238 بازدید | 19 پست

خانوادم یا مثلا امروز عموم اومده خونمون 

عروسمون نماز میخونه 

من قبلا میخوندم ولی الان نه 

دوست ندارم زورکی نماز بخونم انقدم بهم میگن میگن که میری جهنم ب بهشت نمیری مطمعن باش تو جهنمی‌هستی یا بابام مثلا جلو جم میگ تو دختر من نیستی عروسم دخترمه 

منم حاملم دلم انقد میشکنه که چی مثلا 

عروسمون یه جوری باهام حرف میزنه انگار من نجسم 

خیلی زشته بنظرم اینکارا 

من شب تا صب همش شکرگزاری میکنم هروز نه ولی همیشه شده به یاد خدای خودم باشم 

ولی بدم میاد مثلا میخام نماز بخونم دوست ندارم کسی بفهمه و هی بگه افرین ال بل حس میکنم بخاطر اونا خوندم ک تشویقم میکنن 

دوست دارم تو خلوت خودم بخونم حتی دوس ندارم کسی ببینه ولی زن داداشم جلو همه نماز میخونه و بابامم میگ افرین و قربون صدقش میره و افرین افرین بش میگ میگ تو دختر منی و مریم(من) دخترشون نیستم 

خیلی دلم میشکنه اینجوری

بعد اونم با یه افتخاری نگام میکنه 

اون ینی عروسمون ۲۵ سالشه من ۲۳ ساامه

خب برو تو خلوت خودت بخون 

بی خیال حرفای بقیه

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️یه حسی در من خیلی شدید هستش ، یه حسی که بهم میگه تاپیک نذر ظهور بزنم تو همین نی نی سایت خیاطی مدل و طراحی الگو خیاطی یاد بدم ، ولی خیلی دو دلم ، یعنی این تردیدم کار شیطونه ؟ شما موافق این تاپیک هستید ؟ نظرتون منو از بلاتکلیفی در میاره ❤️حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🌷بعضی از کامنت ها رو فقط لایک میکنم که بفهمید احترام گذاشتم و نظرتونو خوندم ولی الزاما باهاتون هم عقیده و هم نظر نیستم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب تو خلوتت بخونی اون حرفا به پشمت هم حساب نمیکنی

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)

اگه نمیخوای بخونی باید حرفاشون را نشنیده بگیری

منم متاسفانه یه مدت نمیخوندم و همینجور میگفتن خانواده 

خودمو به کری و کوری زدم و انگار که متوجه نمیشم

ولیچون بارداری اگه تونستی بخون 

خیلی روی ارامش بچه اثر میذاره

منم اوایل خیلی برای همه تعجب بود بعد حتی گفتن ی مدت از سرش میوفته ولی نیوفتاد ...برای بقیه هم عادی شد ....از وقتی فهمیدم نماز برای خود منه دیگه تحت هر شرایطی نمازمو میخونم..

میشه خواهش کنم برایه شفایه کاملم یهصلوات مهمونم کنی 😍😍😍
نمازو پنهان بخونی کسی نفهمه به حس دیگه ست...

اره بابا تنهایی خوبه من جلو جم نمیتونم حتی وقتی شوهرم هست 

اونموقع راحت نیستم دوست دارم تنها باشم با خدای خودم رازو نیاز کنم

خدا خودش میگه فریب نماز و روزه اشان را نخورید و اونارو تو شرایط سخت و وقت عمل امتحان کنید 

نمازم یه چیزی شخصی و به آدم آرامش میده ولی به خودت مربوط به حرف کسی گوش نکن و خودتو ناراحت نکن 

2706