2733
2734

بیا وزنمونو بدیم به هم🥲😁

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من قرص جنسینگ گرفتم از عطاری خیلی خوب بود اشتهام خیلی باز شده بود 

ولی خب قطع کردم اشتهام باز کم شده البته اینم بگم بعد از قطع قرص تقریبا دو سه هفته چون مریض بودم اصلا غذای چرب و برنج و اینا نخوردم واسه همین لاغز شدم 

من تمام تلاشمو برای درست شدن شرایط کردم ولی بخت باهام یار نبود نمیدونم خدا چی برام در نظر گرفته ولی امیدی به آینده ندارم . افسردگی و فکر به خودکشی داره دیوونم میکنه اما من وقتی حالم خوب میشه به خودم میگم که باید خوش بگذرونم حالا که هیچکس منو دوست نداره من خودمو دوست داشته باشم . من کم آوردم . دوستان عزیز اگه توی تاپیک های من اظهار نظر کردید لطف خودتون رو میرسونید ولی اگر جوابی ندادم و فقط لایک کردم لطفا ناراحت نشید من معمولا توی شرایط بد روحی اینجا تاپیک میزنم و ممکنه از حوصلم خارج باشه جواب تک تک رو بدم عشقای دلم ❤️🥺                                                                                           
بخدا‌ جای  من‌نیستی‌ بببینی‌ چیا‌ بهم‌میگن‌ مسخرا‌میشم

اگه تپل شی هم اینحرفا هست عزیزم

من الآن با این که زیاد چاق نیستم ولی پادرد دارم واقعا وزن بالا هم سخته حالا جسمی یا روحی آدم اذیت میشه

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  

یعنی من درکت میکنم.. هی میگن لاغری.. صورتد وای چقدر لاغر .. کمی چاق شو😒😒

... بگو ب شما چه اخه... ولی من ماله استرس بود بیشتر.. وکم آبی... میدونم خیلیا میگن آب لاغر میکنع ولی بخدا من چاقم کرده.. قبلا وزنم60 بودم الان حداقل 73 شدم.. هروز اب میخوزم.. برنج وماکارونی زیاد میخورم.. 

دیدی چند وقت پراز ناامیدی میشی. بعد یه دفعه یه خوشحالی میاد تو دلت (اون خداست...) 
خوش‌‌ بحالت

آره خوش ب حالم

خوش ب حالم ی لباس درست حسابی اندازم نیست

همه چربی هامو مخفی میکنم

مثل پنگوئن راه میرم

هرکی بهم میریه یه چرتی میگه

زیاد غذا نمیخورم و دلم همچی میخواد ولی بازم این لامصبا اب نمیشن

دو قدم راه میرم نفس نفس میزنم

همش رژیم میگیرم 5 کیلو لاغر میشم، یک روز رعایت نکنم دوباره برمیگرده

2706