2733
2734
عنوان

کی برم برا زایمان

286 بازدید | 18 پست

با حساب اخرین سونوم که ۳۳هفته و ۳روز بودم ۸تیر میشم ۳۸هفته و ۴روز بیمارستان دولتی سزارین میشم بچه دومم کی باید برم وقت بدن 

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سزارين اجبارى هستى

اره پسرم ضربان قلبش اومد پایین سزارین شدم دومی هم که باید سزارین بشم دیگ طبیعی نمیشه که 

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من 36 هفته رفتم تشکیل پرونده دادم نوبت زدم 39 هفته زایمان کردم

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺
بسلامتییی من ۶ ماهه سزارین کردم ،، امروز فهمیدم حامله ام    

اووووه😑😑😑

برای سلامتی پسریم و همسرم و خانوادمون صلوات بفرستین👶🏻❤️خداوند قشنگ من فرزندم را از لطف تو دارم خودت حافظش باش محبوب ترینم😘رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع الدعا ، رب لا تذرني فردا و انت خيرو الوارثين.🌺کنجد کوچولویی که تو دلم جوونه زدی خوش اومدی قلب من🥰حسم میگه ی دخمل کوچولو تو راه خونمونه🌺الهی آمینوَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ🌺
بسلامتییی من ۶ ماهه سزارین کردم ،، امروز فهمیدم حامله ام    

وااای  خدایا شکرت ک یه فرشته کوچولو دیگه داره بهت میده. انشالله صحیح و سلامت این کوچولو رو هم ب دنیا بیاریش. ولی در کل شوکه نشدی؟  

دکتر نامه میده

من برای تشکیل پرونده نرفتم. گفتن احتیاجی نیست. دکتر که نامه داد و از طریق اپلیکشن خودشون به بیمارستان هم اطلاع داد و  خودشون یه روز قبل از زایمان باهام تماس گرفتن و گفتن باید چیکار کنم. ۲ ساعت قبل از زایمان هم رفتیم برای کارای بستری

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
وااای   خدایا شکرت ک یه فرشته کوچولو دیگه داره بهت میده. انشالله صحیح و سلامت این کوچولو رو هم ...

خیلی شوکه شدم .‌‌خیلی . هنوز فقط شوهرم می‌دونه. آخه دخترم خیلی کوچولوعه   هضم نمیکنم ی کوچولوی دیگه بیاد 

2706