2733
2734

دخترم داره هشت ماهش تموم شده الان تقریبا سه ماها غذا کمکی شو شروع کردم ماه اول وزنش خوب بود رشدش طبق نمودار بود ولی ماه بعدش اضافه نکرده بودکه هیچ 100گرم کمم کرده بود الانم که دوهفته اینا تب و اسهال اینا بود که خدارو شکر الان خوب شده ولی غذارو به زور میدم دوسه قاشق میخوره شما بچه هاتون چجوریه چجوری غذا میدید و چیا میدید ممنون میشم راهنمایی کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم معمولا نی نی توی ماه ۷و۸ که میخواد دندون در بیاره تب میکنه کم غذا میشه پس وزن نمیگیره لاغر به نظر میاد

شما نگران نباش عدس و برنج و سیب زمینی و سبزیجات و آب گوشت یا مرغ سوپ درست کن بده بخوره

آب بده خوب بخوره هوا گرم شده

خوب میشه🌹

عزیزم معمولا نی نی توی ماه ۷و۸ که میخواد دندون در بیاره تب میکنه کم غذا میشه پس وزن نمیگیره لاغر به ...

اره الان خیلی لاغر شده تو این ماه هرغذای درست میکنم با کلی ادا و حواسپرتی سه قاشق میخوره تنها چیزی که خودش دوست داره و میخوره جوپرک با خرما و خامه میخوره بنظرتون خامه براش بدنیست تو این سن میشه داد