2752
2734
عنوان

چیگار کتم بتونم دهنمو باز نکنم

192 بازدید | 12 پست

فقط اراجیف از دهنم بیرون میاد

پیش شوهر پیش فامیل پیش همسایه پیش غریبه فقط زر میزنم

همش دعوا دعوا اصلا بدنم کوبیده شد تو دعوا

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 

ببخسید اسی

بچه ها میشه لطفا تایپیک یکی مونده به اخرم رو گزارش بزنین پاک شه امکان شناسایی شدنم هست

منم همینم🤦🏻‍♀️بابام میگه این دهنت شر دستت میده😐😂

زن‌اینده ممد‌هستم😍😂(ولی‌خب‌شما‌همون‌حال‌رو‌در‌نظر‌بگیرید)😂کاربری بنده سر دلایلی بسیاررر چرت تعلیق شده و کاربر جدیدد نیستم دوست عزیزززززز!😂🌱طرز‌حرف‌زدن‌شما‌نشانه‌شخصیت‌شماست‌،پس‌توهین‌نکن!با‌تچکررر✨اگر‌امضامو‌میبینی‌برای‌رسیدن‌بهش‌برام‌صلوات‌بفرست🦋💙🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تغییر دادن زحمت داره و تلاش میخواد ، ولی همینکه خودت واقعا بخوای ، تغییرات شروع میشه.

کم کم روی خودت کار کن.

گاهی کتاب بخون ،

گاهی تمرین سکوت انجام بده ،

اگر اعتقاد داری ، گاهی ذکر بگو.

تغییرات رو آروم آروم انجام بده. 

حتی میتونی از یادداشت کردن و نوشتن هم کمک بگیری.

تغییرات مثبتت رو ببین و خودت رو تشویق کن ، حتی میتونی برای تشکر از خودت کادو هم بخری.

امیدوارم موفق بشی. ❤️🌹

هر روز هر غلطی که گفتی رو در دفترچه ای یادداشت کن. نوشته هات رو مرور کن و خودت به خجالت میفتی و دیگه ...

اگه بنویسم ک از حرفام، از کارام ،از زندگیم از همه چی فقط شرم و خجالت میباره اینقدر اوضاع خرابه

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 

از الان تمرین کن هردفعه خواستی حرف بزنی حتی یه حرف ساده و معمولی قبلش تا سه بشمر از خودت بپرس واجبه اینو‌بگم اگه جوابت اره بود بگو ممکنه از هرده دفعه یکیش یادت بمونه این تمرینو انجام بدی ولی به مرور یاد میگیری

به من چه رو به خودت بگو تا به توچه رو از بقیه نشنوی دور از جون نمیگم فضولین فقط خیلی از وقتا خیلی از حرفا واقعا ضروری نیست و کلا موضوع بحث به ما ربطی نداره

هرجا رفتی دیدی دارن غیبت میکنن به خودت بگو حرف خودتو اونجایی بشنو که دارن از بقیه میگن و یادت باشه کسی که غیبت یکی دیگه رو‌پیش تو میکنه غیبت تو رو هم پیش یکی دیگه میکنه پس یا پاشو برو که نخوای همکلام شی و غیبتارو بشنوی یا اگه مجبور شدی بشینی مدام جمله بالا رو به خودت بگو که یادت باشه قرار نیست حرف بزنی 

اگه بنویسم ک از حرفام، از کارام ،از زندگیم از همه چی فقط شرم و خجالت میباره اینقدر اوضاع خرابه

آره جرات می خواد اما می تونم خیالت رو راحت کنم که دیگران بیشترش رو به خاطر نمیارن. 

( ⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠ω⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠)