2733
2734
عنوان

همسرم بهم پیشنهاد روانپزشک داده

2302 بازدید | 121 پست

نزدیک دو ماهه حالم خوب نیست تقریبا هر روز گریه میکنم اکثر شبا کابوس میبینم با جیغ یا گریه بیدار میشم عصرا که میشه احساس بی قراری و ترس و لرز سراغم میاد بدنم می بیند میلرزه ، نمیتونم احساساتم کنترل کنم راحت زیر گریه میزنم یا پرخاشگری میکنم دیشب تو دعوا با همسرم سرم به دیوار کوبوندم احساس میکنم دارم به خودم آسیب می‌رسونم همسرم که اوضاعم دید گفت فردا برام قرص فلوکستین و یه ضد اضطراب که اسمش در خاطرم نیست را از داروخانه میگیره 

نزدیک امتحانات دانشگاهم میترسم که نتونم از پس شون بر بیام 

قرار شده بعد امتحاناتم پیش دوست همسرم که روانکاوه برم از اینکه پیش او برم میترسم و ناراحتم 

میترسم برام پرونده روانپزشکی باز بشه خودم زندگیم خوب نیست میترسم همسرم از  این مسأله سواستفاده کنه 

همسرم بعید بود به روانپزشک رضا بده نمی‌دونم این رو یه فرصت بدونم که بهم کمک می‌کنه یا به ضررم تموم میشه 

نمی‌دونم قرص ها رو مصرف کنم 

پیش روانکاو برم 

اینکه دوست همسرم هست هم بیشتر پریشونم میکنه

ببخسید اسی

بچه ها میشه لطفا تایپیک یکی مونده به اخرم رو گزارش بزنین پاک شه امکان شناسایی شدنم هست

زن‌اینده ممد‌هستم😍😂(ولی‌خب‌شما‌همون‌حال‌رو‌در‌نظر‌بگیرید)😂کاربری بنده سر دلایلی بسیاررر چرت تعلیق شده و کاربر جدیدد نیستم دوست عزیزززززز!😂🌱طرز‌حرف‌زدن‌شما‌نشانه‌شخصیت‌شماست‌،پس‌توهین‌نکن!با‌تچکررر✨اگر‌امضامو‌میبینی‌برای‌رسیدن‌بهش‌برام‌صلوات‌بفرست🦋💙🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برو لطفا  حالت بهتر میشه....

زندگیم  با ارزش تر از اونیه که بخام درگیر حاشیه بشم. اینجا برای من فقط جایی برای دیدن راهکار و مشورت هست. پس برای وقتم در اینجا ارزش قائل هستم بخام دروغ بگم و کسی رو سرزنش و قضاوت کنم من فعال زندگی واقعی هستم نه نی نی سایت  

خودت پیش یه روان شناس دیگه برو باهاش صحبت کن .

این که دوست همسرت هست و الان خودش یکی از دلایل نگرانیت هست ۱۰۰ جلسه هم بری جواب نمیده . 

خودت اگر میخوای به خودت کمک کنی یه رولن شناس پیدا کن برو 

پیش دوستش نه 

آدمی را آدمیت لازم است.....عود را گر بو نباشد هیزم هست.     عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت.۶۵۰ باشگاه پروازی.
2706