2752
2734

قبلا یه خواستگار داشتم رفته بود تحقیقات از ما.

نمیدونم چی بهش گفتن که کلا عوض شد.

چون پدر ندارم و یا مطلقه تو خانواده هست💔

واقعا ما ادمای بدی نیستیم😢

الانم خواستگار جدیدم گفت تحقیقات خیلی مهمه واسم که چی میگن از خانواده و...😞

لطفا با دلای پاکتون برای سلامتی مادرم یه صلوات بفرستین💫🌹مرسی مهربونا

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اگ کسی حرف از تحقیق زد زودتر خودت رهاش کن

چرا؟

خب من دوسش دارم💔

چرا باید قضاوت بشیم به خاطر نگاه اشتباه ادما

اخه مگه دیگه تحقیق از همسایه هنوز هست؟ اونی که با طرف خوبه هیچ وقت بد نمیگه اونی هم که دشمن باشه خب بد میگه. واقعا مسخره ست 

بین تربیت یک دختر خوب و خوب تربیت کردن یک دختر زمین تا اسمان فاصله ست. تربیت یک دختر خوب یعنی این رو تو ذهنش بکاری که بدون نقص باشه اما تربیت خوب یه دختر یعنی شجاع. اگاه و عاشق زندگی باشی
عزیزم پدرنداشتن عیب نیست مطلقه هاهم گناهکارنیستن اگه کسی به این چیزااعتقادداره همون بهتره که نیاد.اگ ...

نمیدونم چی میگن این بی وجدانا.

بخدا ازارمون به مورچه هم نرسیده

اخه مگه دیگه تحقیق از همسایه هنوز هست؟ اونی که با طرف خوبه هیچ وقت بد نمیگه اونی هم که دشمن باشه خب ...

چی بگم.واقعا بعضیا دلشون سیاهه.

چطور دلشون میاد بد کسیو بگن

چی بگم.واقعا بعضیا دلشون سیاهه. چطور دلشون میاد بد کسیو بگن

ادم بدجنس و ذات خراب همه جا هست عزیزم. ادم خودش باید طرف و خانواده ش رو بشناسه. این تحقیق از در و همسایه واقعا چرت محضه 

بین تربیت یک دختر خوب و خوب تربیت کردن یک دختر زمین تا اسمان فاصله ست. تربیت یک دختر خوب یعنی این رو تو ذهنش بکاری که بدون نقص باشه اما تربیت خوب یه دختر یعنی شجاع. اگاه و عاشق زندگی باشی
تحقیق .آدم باید بشینه باطرف حرف بزنه ببینه باهم تفاهم دارن یا نه .بعد بشینن راجب خونه ماشین .... حرف ...

نمیدونم واقعا.

دوستام ازدواج کردن میگفتن اصلا طرف نرفته از کسی چیزی بپرسه شانس منه دیگه

تحقيقات يعني چرت و پرت . بايد با خود اون آدمي كه قراره باهاش ازدواج كني يكي دو ماه بري بيرون و حرف بزنيد تا بشناسيش . تو تحقيقات مردم يا به دروغ تعريف ميكنن . يا از سر كينه بدگويي ميكنن . 

شمام برو تحقیق... اگه اون یع چی گفت شمام بگو مام اومدیم تحقیق همچین خانواده جالبی نداری ولی به نظرم ...

چی بگم💔

2706