2752
2734
عنوان

دوباره رد شدم لعنتی

159 بازدید | 20 پست

امروز آزمون رانندگی داشتم دفعه ی قبل ماشین خاموش کردم اینبارم دستی رو نکشیدم دستی بالا مونده بود ماشین خاموش کردم😐دیگه از خوودم پاااک ناامید شدم بخدا خودمو باختم بچه ها چیکار کنم 

وقتی خودمم قشنگ میرونم امااونجا خاموش میکنم یا دستی رو رو نمیدم پایین😭😭😭

دوباره تلاش کن اشکال نداره

وقتی داری امتحان میدی فکر کن تنها نشستی پشت فرمون 

خیلیارو دیدم رانندگیشون عالی بوده و بعد پنج شیش بار قبول شدن

خودتو نباز یه ازمون نمیتونه تعیین کنه رانندگیت خوبه یا بد

خورشید برای ما میسوزد ... و ما به ماه سرد دلبستیم! :)

از استرسه 

باید خوب تمرین کنی 

منم بار دوم قبول شدم 

بار اول همه چیزم رو درست رفتم

سرهنگ گفت برو یه بار دیگه بیا 

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوباره تلاش کن اشکال نداره وقتی داری امتحان میدی فکر کن تنها نشستی پشت فرمون  خیلیارو دیدم را ...

میدونی از چی میسوزم افسر امروز فقط یه دوبل میخواست سختگیر نبود 

من ک کلا از رانندگی میترسم شهرمون خیلی بد رانندگی میکنن یهو از راست و چب سبقت میگیرن یه نفرم از لاین روبرویی داره یبقت میگیره سکته میزنی من تا از این شهر نرم گواهینامه نمی‌گیرم 

عضو گروه قد بلندا شدم 😂👈https://www.ninisite.com/discussion/topic/11223900/%d9%85%d8%a7-%d9%82%d8%af%d8%a8%d9%84%d9%86%d8%af%d8%a7?page=1
میدونی از چی میسوزم افسر امروز فقط یه دوبل میخواست سختگیر نبود 

اشکال نداره

گذشته دیگ گذشت

یه کاغذ بردار تموم نکات رانندگیو بنویس توش

استرسم نداشته باش بلخره قبول میشی

خورشید برای ما میسوزد ... و ما به ماه سرد دلبستیم! :)
باید با ماشین خودتون حسابی رانندگی کنی هم استرست از بین بره هم رانندگیت خوب بشه و دیگه جزییاتو فرامو ...

دومین بار بود 

با ماشین خودمون کلی رانندگی کردم تو هفته گذشته کلی تمرین کردم پیشرفت کردم گیجم انگار دستی رو کی یادش میره اخه

اشکال نداره گذشته دیگ گذشت یه کاغذ بردار تموم نکات رانندگیو بنویس توش استرسم نداشته باش بلخره قبو ...

الان پاک ناامیدم🥲طبیعیه به نظرت؟نمیتونم کامل استرسمو کنترل کنم الانم کلی گریه ام میاد اما نمیخوام گریه کنم

2706