2733
2734
عنوان

ازدواج با مرد سیرجانی

135 بازدید | 18 پست

خواستگارمه 

چطور شوهر هایی میشن اینا 😂😂

این که خودش خیلی پسر خوبی ب نظر میاد ولی خب میخوام بدونم در کل چجور ادمایی هستن 

مخصوصا اونایی که خودشون سیرجانی نیستن و شوهرشون اهل اونجاست جواب بدن 

مرسییی ❤

اینم میدونم که همه جا خوب و بد داره 

Love

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من استان کرمانیم 

همه جا خوب بد داره ولی کلی میگن سیرجان زیادخوب نیستن حالاشاید این بنده خدا خیلی هم خوب باشه همه که مثل هم نمیشن تحقیق زیاد کنین

خودت کجایی هستی؟

جنگ بلد ولی صلح طلب🤫برای رسیدن به خواستم یه صلوات بفرست امیدوارم خدا دلتوشادکنه💖
من سیرجانیم  عزیزم از شهر که نمیشه گفت طرف خوب یا بده

نه یه خصوصیات اخلاقی مردم یک شهر کلا دارن..مثلا بعضی جاها رسم دارن از عروس زیاد کار می کشن یا...

لطفا لایک نکنید مگر در مواقع نیاز
نه یه خصوصیات اخلاقی مردم یک شهر کلا دارن..مثلا بعضی جاها رسم دارن از عروس زیاد کار می کشن یا...

من خودم سیرجانیم ولی شوهرم بندرعباسی حقیقتش پشیمونم که چرا بله دادم یسری آداب رسوم دارن که برا من سخته

من کرمانی هستم ولی از سیرجانی ها تعریف نشنیدم ولی بازم شاید بنده خدا خوب باشن

یادت باشه فرهنگ طرفین خیلی مهمه که به هم بخورن

بالاخره داره پیدا میشه رنگین کمون🌈🌈
2706