2733
2734
عنوان

کیا پسر ندارن؟؟؟دختر دارن فقط حسرت وحسادت نمیخورید؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3412 بازدید | 146 پست
من همیشه میگم خودخواهی والدینه که از هردو جنس میخوان وگرنه بچه های هم جنس خیلی خوشبخت ترن ما سه تا خ ...

ما سه تا خواهرم 

با یکیشون اصلا خوب نیستم و خیلی زجر کشیدم  و 

اما اون یکی هم بدی داره هم یذره خوبی 

هر چه آید به سرم باز بگویم گذرد.. وای از این عمر که با می‌گذرد می‌گذرد 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دقیقا همین حس رومن دارم ولی برعکسش که من دوتا پسردارم دخترندارم

جاری هام انقدرپز دخترمیدن بهم نشد یه جا جمع بشیم حرفونکشونن به برتری دختر ودخترنداشتن من

البته من جوابشونو رک میدم ولی از رونمیرن

نه . مگه جنسیت بچه مهمه ؟!!! من یه دختر دارم ولی هرگز احساس شما رو نداشتم. ضمنا شما که هزینه ای ...

هزینه اش رو میتونم وام بگیرم میتوتم طلا بفروشم جور کنم بیشتر حوصله بچه ندارم 

مامان ها هوای ما دخترا رو بیشتر داشته باشید نمیدونم براتون چ فرقی داره جنسیت ولی هیچ وقت هیچ جلو دخترتون این حرفا رو نزدیک یادمه مامان ی روز عصبی شد گفت کاش پسر بودی این حرف رو ی سال پیش زد من ساعت و شبشو و جای ک مادرم ایستاده بود رو هنوزم یادمه🙂💔🍷

هی رفتم و هی شدم بیشتر راه بلد🍷🙂

حالا من برعکس تو ،دوتا پسر دارم جاریم ۳تا دختر داره همیشه فک میکنم ما پیر بشیم دخترای اون میان دورشو میگیرن  ولی پسرای من میرن زن میگیرن من و شوهرم تنها میمونیم ، همش میگم خوشبحال جاریم 🫤

دختر داشتن لیاقت میخواد تو لیاقت داشتی، الان اونایی ک پسر دارن ناراحت نشن و عصبی بریزن سرم. ولی وقتی خدا بهت دختر میده باید قدرش رو بدونید. من و خواهرم هم توی خانواده تقریبا میشه گفت تنها نوه دختری هستیم ولی خواهرم فوت شد، من و خواهرم از صدتا نوه‌ی پسری برای مادبزرگمون کار میکردیم نه مادرم ن پدرم ن خانواده نادری و پدری و حتی خود من قدر خواهرم رو ندونستیم الانم من تک افتادم.

باور کن پسر داشتن افتخار نیست، از قدیم میگفتن دختر مالومردمه ولی دروغه تا دور از جون توی گور بذرانت دختر میسوزه و غمخوارته. پس خوشحال باش ک دختر داری و قوی بارشون‌بیار

چراغ ظلم ظالم تا ابد هرگز نمیسوزد... اگر سوزد...شبی‌سوزد، شبی دیگر نمی‌سوزد.بزنی...نتونه بزنه، می‌زنه...!

من اصلا نمیخوام بحث دخترو پسر و راه بندازم دوباره. اینکه دختر مگه چشه و این حرفا...

فقط عزززززیزم این کسی که داری درمورد آوردنش حرف میزنی یه انسانه. تو نه شرایط روحیش و داری، نه جسمیش و ، ونه ظاهرا شرایط مالیش و. فقط بخاطر یه حسادت و حسرت، فقط بخاطر اینکه به جاریت و قوم شوهر ثابت کنی که توهم میتونی، میخوای یه آدم و، یه انسان و متولد کنی؟؟؟؟ اینکه دخترات بی کس و کار میشن و این حرفاهم بهونه ی خنده داریه. مگه برادرا برای خواهراشون چیکار میکنن؟ اونم تو این زمونه. مخصوضا برادر کوچیکتر. بعدم کی آینده ی آدمارو تضمین میکنه؟ جنس نر؟؟؟؟؟ ببخشید اینطوری حرف میزنم ولی واقعا چرا انقدر کوته فکرین؟ درطول تاریخ همه اوناییکه پسر داشتن تا اخر عمر خوشبخت و عاقبت بخیر بودن و همه دختر دارا بدبخت و بی کس و کار؟؟؟؟ این حجم از نفهمیدن رو درک نمیکنم.

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️
هزینه اش رو میتونم وام بگیرم میتوتم طلا بفروشم جور کنم بیشتر حوصله بچه ندارم 

پس بیخیال شو . شما سالهایی از جوونیت رو صرف کردی و دوتا بچه داری که باید فکر آینده شون باشی و خودت هم شاد باشی تا مادر خوبی باشی. بچسب به کار و هنر و فراغت خودت .

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
نمیدونم مینرسم اینده ما نباشیم این دوتا سختی بکشن😓😒

منم دوتا دختر دارم و دلم خیلی نی نی پسر میخواد اما نه برای اینکه بخوام عصای پیریم باشه یا کسو کار دخترام! فقط یه حسه دلم میخواد تجربش کنم. 

الان خودم داداش دارم یا حتی پدر و مادر هیچ کدوم پشت و پناهم تو زندگیم نبودن تمام سختی ها رو تنهایی کشیدم نه مالی نه عاطفی نه حمایتی هیچ جایی تو زندگیم ندارن و واقعا تنهام. حداقل با خواهرام میتونم درد دل کنم 

دختر داشتن لیاقت میخواد تو لیاقت داشتی، الان اونایی ک پسر دارن ناراحت نشن و عصبی بریزن سرم. ولی وقتی ...

خدارحمتش کنه .... اره من دختربزرگم خیلیییی دلسوزه اگه ببینه ناراحتم گریه اش میگیره میاد بوسم میکنه نازم میکشه شوهرم نمیتونه بهم حرفی بزنه سریع طرفم میگیره همش میگه مامان پیرنشی تو غصهوبخوری پیر میشی میمیری😰الانم دارم ظرف میشوره 😅😅میگه بشین با بابا حرف یزن من ظرفات بشورم خسته ای خخخخ 

منم يدونه دختر دارم ولي دوست دارم دخترم هم خواهر داشته باشه هم برادر ولي اصلا اعصاب بچه رو ندارم😢خدا دخترمو برام نگه داره

يدونه صلوات براي سلامتي پدر و مادر و برادرودخترم بفرستيد،يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم
2706