2733
2734
عنوان

نیاز به محبت در نوجوانی

175 بازدید | 18 پست

وقت همگی بخیر.من یک پسر تقریبا 17 ساله هستم و خب از بچگی پدرو مادرم از هم طلاق گرفتند و من از بچگی تا الان مادر خودمو ندیدم.پدرم یک زن گرفت و الان 8 ساله که با اون زن زندگی میکنیم و من بهش میگم مادر.حدودا 1 ساله احساس میکنم خیلی نیاز به محبت مادرانه دارم که منو بغل بگیره یا بوسم کنه یا گه گاهی بیاد کنارم بشینه اینا.به نظر شما این حس من اشتباهه؟حتی بهشم گفتم که هروقت میای پیشم خیلی خوشحال میشم و توی روحیم تاثیر داره اما اون اصلا توجهی نمیکنه فقط در حد کلامی تا حدودی صمیمی هستیم.به نظر شما این حس رو توی خودم سرکوب کنم؟

حق داری. برو پیش مادرت پیداش کن. زن بابا جماعت مفتش گرونه

کاربری دست دو نفره حالا اون یکی  کامنت گذاش نریزین سر من 🤨😐منم با اون اشتباه نگیرید اون متاهله اکثرن نمیاد سایت زیاد https://abzarek.ir/service-p/msg/1885965 لینک چالش ناشناسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حق داری. برو پیش مادرت پیداش کن. زن بابا جماعت مفتش گرونه

مادرم زمانی که 5 سال پیش شهر خودمون بودیم دوتا محله بالاتر از ما زندگی میکرد و میدونستم من کجام ولی اصلا منو نمیخواد

حس درستیه ولی من ک پدر و مادر خودم‌و هم دارم از محبت این چنینی ک شما میگی برخوردار نیستم والا کیه ک ...

خدایی پدرم خیلی بهم محبت کرده ولی این محبت رو از طرف نامادریم هم می‌خوام که متاسفانه با وجود. اینکه یکبار هم گفتم ولی هیچی

سعی کن بابابات ارتباط برقرارکنی،مادرخودتون چی

پدرتون بازن دومشون،فرزنددارن؟

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرهدفه🙂باافتخار دخترایرانم دوست پسرداشتن یا دوستِ پسرداشتن توهین به دختره!پس ربطی به عقیده نداره❌️توهین کردن نشانه شعوروشخصیت شماست!مهمان ناخواسته نیستم ولی نمی زارم به عقایدم وکشورومذهبم توهین بشود😉 خوشحال میشم که بادختران نوجوان سرزمینم صحبت کنم🙂آقایان محترم لطفانه لایک کنید،نه پست بگذارید ونه درخواست دوستی بدهید❌️خوشحال میشم من راداخل تاپیکهای مذهبی وتاپیکهایی که برای نوجوانان وجوانان هست تگ کنید🙏❤️ان شاالله همه جوانان ونوجوانان عاقبت به خیربشوند.
مادرم زمانی که 5 سال پیش شهر خودمون بودیم دوتا محله بالاتر از ما زندگی میکرد و میدونستم من کجام ولی ...

شآید اجازه دیدنتو نمیادن.  برو پیدا کن قضاوت نکن. تو که پسری ۱۷ سالته هس  برو پیدا کن حداقل ببینش 

کاربری دست دو نفره حالا اون یکی  کامنت گذاش نریزین سر من 🤨😐منم با اون اشتباه نگیرید اون متاهله اکثرن نمیاد سایت زیاد https://abzarek.ir/service-p/msg/1885965 لینک چالش ناشناسم
شآید اجازه دیدنتو نمیادن.  برو پیدا کن قضاوت نکن. تو که پسری ۱۷ سالته هس  برو پیدا کن حداق ...

آخه با وجود اینکه شمارمم داره چونکه دوست صمیمی دختر عممه نه پیامی نه زنگی نه احوال پرسی حتی مثلا از کسی احوالمو بگیره هیچی به هیچی

آخه با وجود اینکه شمارمم داره چونکه دوست صمیمی دختر عممه نه پیامی نه زنگی نه احوال پرسی حتی مثلا از ...

برو پیشش  ببینش. حداقل یک سوی امید هست

2706