2733
2734

اونایی ک نمیدونن جریان چیه تاپیک قبلو میتونن بخونن بچه ها من با نامزدم(دوستم) صحبت کردم گفتم ک مهریه نمیبخشم حق منه یا در حد تواناییت میندازم ناراحت شد منم گفتم برای چی ببخشم گفت بخاطر مادرم که دوباره اون مسایل با نامزد قبلیم پیش آمده با تو پیش نیاد. پا فشاری کردم گفتم نه مهریه میخام گفتم ب عاقد میگیم ب مامانت بگ بخشیدیم اما نمیبخشیم بین من خودت گفت شر میشه من بخاطر پولش نمیگم میخام مامانم مخالفت نکنه گفتم ب مامانت نمیگیم  گفت مامانم اگ بفهمه چی؟ دفعه قبلیم همین طوری شد من با دختر بدون اطلاع مادرم توافق کرده بودم مامانم تو محضر فهمید بین من خوانواده اونا دعوا شد بهم خورد(مثل اینک خانواده دختر مهریه بالا همه حق حقوق میخواستم) گفتم پس باید اموال چیزی به نامم بزنی گفت باید با مادرم مشورت کنم گفت ت ام باید باخانوادت مشورت کنی بدون مشورت نباید چیزی امضا کنی. بعدم گفت فعلا زوده بذار بعدا حرف می‌زنیم بعد گفت شرایط من اینه باید با شرایطم کنار بیایی.گفتم اگ مهریه ببخشم حق طلاق و حق حضانت فرزند با منه جهزیم نمیارم گفت باشه جهیزیه نیار خودم میگیرم  ولی گفت یا حق طلاق انتخاب کن یا حضانت فرزند هردو نه بعدم بغض کرد گفت بذار هم دیگ دیدیم حرف می‌زنیم بعد گفتم چرا باید همهچی حرف مادرت باشه گفتم اگر فردا مادرت گفت کلفتیش بکنم لابد باید بگی برم بکنم گفت نه مامان من اصلا اینجور آدمی نیست گفتم یعنی ت نمیخای جلو مادرت وایسی بخاطر من مهرم حرف من گوش بدی گفت چرا ولی باید قانعش کنم نمیتونم دلش بشکنم این چیزا 

بعدشم بچه ها این آقا بچه ننه نیست  همه مسیولیت های خانواده پای خودشه پدرش چون فوت کرده  یه طورایی مرد خونه به مادرش کمک می‌کنه و به خانواده دو تا شغل داره خودش میگه تو خونه اصلا آرامش نداره همش سرکار خرج خونشونم و داداشاش با اینه شرایطش اینه منم خیلی دوسش دارم  خودشم میگ فعلا شرایطش ندارم برای ازدواج بخاطر این چیزا تا چی پیش بیاد فعلا ۴ماهه باهمیم

یا میگ‌ با شرایطم کنار بیا .نمی‌دونم چکار کنم حالا بنظرتون اگ آمد خاستگاری  مهریمو ببخشم  جهزیه نبرم پول جهیزیه بذارم جیب خودم حق حضانت طلاقم ازش بگیرم خوبه؟ ماشینم میگ خودم ندارم ماشینی ک زیر پاشه میگه برای مامانمه دیگ راست دروغ نمی‌دونم دوتا دارن ال نود و پراید اینم گفت رفتیم سر خونه زندگی چیزی به نامت میکنم فقط بخاطر اینکه مامانم شر نکنه میگم مهریه ببخشی بتونیم ازدواج کنیم  .بنظرتون چکار کنم؟تروخدا راهنمایی کنید

به نظر پسرها ،مادرهاشون هیچ وقت اونجور آدمی نیست

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

ساده نباش، ازدواجی درکار نیست حرفاش هیچکدوم بوی خواستن نمیده الکی فکرتو درگیر نکن. کسی که اول بسم الله هیچی نشده اینجور میکنه وای به حال ادامه مسیر

پسر قشنگم صحیح و سالم اومد بغلم، خدایا ممنونتم که زیباترین فرشته ات رو برام فرستادی، هرچقدر شکرت کنم کمه، خدایا دامن هر ارزومندی رو سبز کن، پسر منم زیر سایه خودت و اهل بیت صحیح و سالم برام حفظ کن☆آمــین☆  بقیه امضام واسه دوره زیبای بارداریمه دلم میخواد بمونه اینجا😍✅️اگه چشمتون به امضام افتاد لطف کنید و برای همه خانمای باردار دعا کنید که دوره بارداری راحتی رو بگذرونن،گاهی روزها و شبا خیلی سخت میشن،مثل امشب که دوست دارم از شدت  حال بدم ساعتها بلند بلند گریه کنم...🥲♡♡♡نینی سایتیا بعضیاتون واقعا خوش قلب و مهربونید من براتون از خدا طلب خیر میکنم امیدوارم بهترین ها براتون اتفاق بیفته♡♡♡در تاریخ۱۶ آذر۴۰۱ ساعت ۶غروب دومین بیبی چکم مثبت شد ساعت۸:۳۰شب رفتم آزمایشگاه و تست بتام هم مثبت شد به لطف خدا و نگاه اهل بیت😍خدایا به قلب همه منتظرا نظر کن💖💖💖خدایا به من فرزندی سالم و صالح و زیبا بده و من رو در مسیر زیبا و ناشناخته‌ی مادری یاری کن♡ ۷دیماه۴۰۱ صدای قلب کوچیکت رو شنیدم...خدا برام صحیح و سالم نگهت داره جان مادر...امروز۱۱/11/401غربالگری اول رو رفتیم مامانی دکتر سونو گفت سالمی خداروشکر ولی گفت جنسیتتو نمیتونم فعلا بگم.من قربونت بشم که انقد شیطون بلا و ناقلا بودی و یجا بند نمیشدی😘همینکه سالمی عالیه جنسیتتو بعدا میفهمیم.امروز۲۱اسفند فهمیدم تویی که تو دل منی یه پسر قشنگی همه اعضاتو دونه دونه با بابایی دکتر بهمون نشون داد😍پسر جونم ما عاشقتیم و خدارو بخاطر داشتنت بی نهایت شاکریم، 17بهمن402اولین دندونات جوونه زدن و من خوشحالترین مامان دنیام🥹خدایا شکرت ☆☆☆یک عضو قدیمــیِ تعلیق شده...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جیغ بزن فرار کن 

😆😆😆

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند

چارماهه باهمین و تا این صحبتا پیش رفتید

فک کردم حالا هفت هشت سال باهم بودین بابا بزار یکم رابطه جلو بره شاید اونی نبود که تو فکر میکنی بیخیال

ولی به هیچ عنوان مهزیه رو نباید بخشید حق ماس

میشه تعریفتو از بچه ننه بودن بگی؟

ایشون بدون اجازه مامانش اب نمیخوره و میگه از مامانم  مشورت بخوام بعد میگی بچه ننه نیست ؟

به نطر من بعدا هم میگه این کار رو کنیم چون مامانم ناراحت میشه . و ایشون خودشون قدرت تصمیم گیری ندارن .

و به نطر همه مامانشون اون طوری که بقیه فکر میکنن نیست .

در صورتی که کدوم مادری حاطر میشه عقد پسرشو به خاطر چند تا سکه بیش تر به هم بزنه ؟ مطمین باش هر کاری از دستش برمیاد

فقط نمیدونم چی تو مغزت اتفاق افتاده ک انقد خودتو میاری پایین

نه بخاطر مهریه چون خیلیا نمیگیرن و حقوق رو میگیرن

اینک این پسر هیچ اختیاری ازخودش نداره

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 

اتفاقن تو اشتباه فهمیدی بشدت بچه ننس

فک کن اگ خدای نکرده بعدا مشکلی پیش بیاد تو نه مهریه داری ن جهیزیه

و قطعا کسی ک الان این مدلی ب حرف مامانشه فردا تو زندگی هم تا مادرش نگه آب نمیخوره

از خیرش بگذر

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....

بچه ننه اس از خودش هیچ استقلالی نداره

کسی که خرج خونه رو گردنشه باید بتونه خودشو مدیریت کنه

اصلا و ابدا مهریه نبخش

شرط هاتم محکم تر ببند

مادرش از اوناس که نقش مظلوم و قربونی خوب بازی میکنه

بعدها هم تا چیزی بشه حق با مادره نه تو 

من باشم با عقل و تجربه یک زندگی میگم نه

تنهایی که از حد گذشت، کل آدمهای دنیا هم ترکت کنند دیگر مهم نیست! ياامام رضااا یا ضامن آهو🙏🏻
2706