2733
2734

من پسرمو از پوشک گرفتم، با تشویق و جایزه، الان دیگه جیش و پی پی رو میگه، ولی عادت کرده حتما بعد از اینکه از دسشویی میاد شکلات یا جایزه میخواد، متاسفانه نتونستم برم بیرون خرید این چند روز همش خونه بودم که جایزه غیر خوراکی براش بگیرم، سوالم اینه که چجوری جایزه رو حذف کنم آخه بعضی وقتا خیلی غر میزنه اگه بهش جایزه ندم

سه سال و سه ماهشه

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میرینی  اتم اختراع نمیکنی که  مدال طلا بدیم😂.  

کاربری دست دو نفره حالا اون یکی  کامنت گذاش نریزین سر من 🤨😐منم با اون اشتباه نگیرید اون متاهله اکثرن نمیاد سایت زیاد https://abzarek.ir/service-p/msg/1885965 لینک چالش ناشناسم

اووو چه خبره هر بار جایزه دادی، منم تازه پسرمو گرفتم از پیپی میترسید بار اول که رفت انجام داد یه ماشین جایزه دادم الانم به اون ماشین میگه ماشین پی پی هی یادآوری میشه براش که این ماشینو از چی داره😂😂😂

سه سالشه تازه الان از پوشک گرفتیش دختر من هنوز دوسالش نشده قشنگ دستشویی شو میگه 

ماشالله به شما، یه دقیقه وایسا مدل افتخار بندازم گردنت 😂🎖️

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

براش برچسب بخر بجای هدیه هر دفعه که میره دستشویی بده بچسبونه به دیوار 

✨ ﺑﺮﺍﯼ "ﺁﺩﻣــﻬﺎ" ﺧــﺎﻃﺮﻩ ﻫﺎﯼ "ﺧـــﻮﺏ" ﺑﺴﺎﺯ   ﺁﻧﻘـــــــﺪﺭ ﺑﺮﺍﯾﺸﺎﻥ "ﺧﻮﺏ" ﺑﺎﺵﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﺭﻭﺯﯼ ﻫﺮﭼﻪ ﺑﻮﺩ "ﮔﺬﺍﺷﺘـــﯽ" ﻭ "ﺭﻓـــﺘﯽ" ....!! ﺩﺭ "ﮐﻨﺞ ﻗﻠﺒﺸـــﺎﻥ" ﺟﺎﯾﯽ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺎﺷﺪ ..     ﺗﺎ ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺑﮕﻮﯾﻨﺪ: "ﮐــــﺎﺵ ﺑـــﻮﺩ" ..!     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺩﺳﺖ ﺩﺭﺍﺯ ﮐﻨﻨــﺪ ﻭ ﺑﺨــﻮﺍﻫﻨﺪ "ﺑــﺎﺷﯽ" !     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ "ﺩﻟﺘﻨـــﮓ" ﺑﻮﺩﻧﺖ ﺷﻮﻧﺪ ..      ﻣﯽ ﺩﺍﻧﻢ "ﺳﺨـــــﺖ" ﺍﺳﺖ ...     ﻭﻟـــــــﯽ ...ﺗﻮ "ﺧــــــــــﻮﺏ ﺑﺎﺵ.      حتى اگر كسى خوبى هايت را نديد ...      و هميشه قدر دان دل وسيع و مهربان خودت باش.  ✨💕 اگر حرفی زدم که کمکت کرد میشه برام یه صلوات بفرستی رفیق...🙏🍀⁦♥️⁩
اووو چه خبره هر بار جایزه دادی، منم تازه پسرمو گرفتم از پیپی میترسید بار اول که رفت انجام داد یه ماش ...

آره الان باید ترکش بدم وروجک خان رو

ماشالله به شما، یه دقیقه وایسا مدل افتخار بندازم گردنت 😂🎖️

منم پسرمو سه سالش کامل شد گرفتم دقیقا همسن بچه ی شما بود 

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40