2733
2734
عنوان

از مهد دخترم زنگ‌زدن بهم

799 بازدید | 49 پست

چهارسالشه یه گوشی اسباب بازی برده بوده من ندیدم زنگ زدن مربی میخواسته بگیره ازش نمیداده انگار ب زور میخواسته بگیره اینم جیییغ میزده منم فک کردم گوشی واقعی برده اومدم خونه دیدم گوشیش خونس اون اسباب بازیشو برده خیلی اعصابم بهم ریخته بخاطر یه اسباب بازی اینطوری رفتارکردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم حتما قانونه مهده بچه های دیگه بهونه میگیرن ولی به زور گرفتمشون کار درستی نبوده

همیشه مادر را به مداد تشبیه میکردم که با هر بار تراشیده شدن کوچک و کوچک تر میشود …ولی پدر یک خودکار شکیل و زیباست که در ظاهر ابهتش را همیشه حفظ میکند ،خم به ابرو نمیاورد و خیلی سخت تر از این حرفهاست ؛فقط هیچکس نمیبیند و نمیداند که چقدر دیگر میتواند بنویسد …بیایید قدردان باشیم …

یادم نمیره بچه بودم یه خودکار عروسکی بردم معلمه عقده ای جلوی همه خوردم کرد گفت مدرسه جای این چیزاست؟اینقد گریه کردم چون آبرومو برا یه خودکار برد الان ۷ سال گذشته و هنوز دلم میخواد معلمه رو بزنم تا خون بالا بیاره دلم برای بچت سوخت گناه داره

آلبالوچه سایتم همیننن 😅🦦
معلوم نیست این روانیا کی ان که تو مهد ها و مدرسه ها استخدام میشن 

اکثرا(تاکید میکنم اکثرا) دوره ندیدن و مهد برای اینکه حقوق کمتر بده اینارو میاره 

کسی که دوره ببینه و تحصیلات روانشناسی داشته باشه باید بیشتر بهش بدن

2706