2752
2734

اگه میخای از اسنپ دکتر بپرس

💕سید محرومان، جوار امام رضا گوارای وجود مهربانت... راهت ادامه دارد 💕 استراحت کن مرد میدان، تا با ظهور امام زمان بازگردی رئیس جمهور محبوب و مردمی ایران زمین 💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسنپ داری روی گوشیت؟

یه گزینه داره اسنپ دکتر بزن روش

بعد اینترنتی پرداخت میکنی تلفنی با پزشک متخصص صحبت میکنی

حالا بازم تاپیک بزن شاید بقیه بهتر راهنمایی ات کنند

💕سید محرومان، جوار امام رضا گوارای وجود مهربانت... راهت ادامه دارد 💕 استراحت کن مرد میدان، تا با ظهور امام زمان بازگردی رئیس جمهور محبوب و مردمی ایران زمین 💕
بهم داده شیاف  ولی خیلی ناراحتم ترسیدم

هیچی نمیشه نترس معمولا تا سونو آنومالی تشخیص سکولار نده میگن امکان تشخیص اشتباه هست و گرید صفر هم که کاملا طبیعیه واسه سن جفت هست و خیلی خوبه 

حتما حتما شیاف ها را استفاده کن مشکلی پیش نمیاد من تا ماه هشت بارداریم خونریزی داشتم و خطر سقط بچمو با قرص و شیاف نگه داشته بودم آخرش آخرای هفته ۴۱ به زور سزارین دنیا اومد نمی خواست بیاد شیطون

حالا واقعا متخصص جواب میده؟

آره عزیزم 

قسمت جستجو بزن زنان

متخصص و فوق تخصص زنان زایمان داره

بعد از تعداد ستاره ها متوجه میشی نفرات قبلی چقد از این پزشک راضی بودن

میتونی عکس سونو هم بفرستی براشون 

عزیزم بهترین کار اینه با دکترت مشورت کنی تا با توجه به نوع جفتت اقداماتی که لازمه انجام بدی رو بهت بگه.

جفت سکولار یه ناهنجاری ساختاریه 

درمان خاصی نداره

فقط باید تحت نظر پزشکت باشی

تا بارداری ایمنی رو پشت سر بذاری 

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آدم وقتی از جهان می‌ترسد به دیوار تکیه می دهد.
هیچی نمیشه نترس معمولا تا سونو آنومالی تشخیص سکولار نده میگن امکان تشخیص اشتباه هست و گرید صفر هم که ...

عزیزم خداروشکر ک ب سلامتی زایمان کردی

من ی سقط دارم و ب سختی این بار باردارشدم

دعا کن اوکی باشه همه چی

من از اول بارداری تاالان همش درد زیر دل هم دارم

عزیزم خداروشکر ک ب سلامتی زایمان کردی من ی سقط دارم و ب سختی این بار باردارشدم دعا کن اوکی باشه هم ...

انشاالله که به سلامتی زایمان میکنی 

فقط اگه دیدی خدایی نکرده لکه بینی پیدا کردی هر ۱۲ ساعت شیاف استفاده کن و مقعدی استفاده کن بهتر جذب میشه