2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حق داری..این کار یه کاریه اصلا نتیجش معلوم نیست... من ول کردم

بعد چه شغلی رفتی

خیلی سخته حقوقشم در مقابل سختیش هیچه پروژه رو به سختی درست میکنی بعد کارفرما میگه کاری نکردی که تو اینترنت سرچ میکنید پیدا میکنید یه نمونش این کاربر که نوشته خاموش کنی سیستمو درست میشه فقط همینو بلدید

یه دور کامپیوتر رو‌روشن‌ و‌خاموش  کن‌درست‌میشه..... همه ی مهندس کامپیوتر ها فقط همین‌رو‌ب ...

شعورت در همین حده که این پیامو گزاشتی 

من پروژه های ارگان های دولتی دستم بود بی سواد

در کل مقایسه ی شغل ها کار درستی نیست بخصوص دو حیطه ی متفاوت.درمورد کارت هم اگر بپذیری که کلا همه ی شغل ها سختی های خودشون رو دارن شاید بهتر بتونی کنار بیای.الان همه ی ما مورد سواستفاده ی ارگانی که توش هستیم داریم قرار میگیریمبا چندرغاز پول بیشترین کار رو میخوان.البته راهی هم نیست چون مستقل بودن ارزشمندی بیشتری داره.

کار خوبه خدا درست کنه💫
بعد چه شغلی رفتی خیلی سخته حقوقشم در مقابل سختیش هیچه پروژه رو به سختی درست میکنی بعد کارفرما میگه ...

شغل قبلی خودمو..رفتم تو همین نرم افزار ادامه دادم...ول کردم برگشتم به کار قبلی خودم...سیستمو که باز میکردم انگار یه سنگ از آسمون پرت میشد فرق کلم🤦‍♀️

2706