2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باشه  ولی چطور تا اخر عمرت با کسی زندگی میکنی که هیچ حسی نداری بهش؟؟؟🥲🥲

ب نطرم اون کسی که واسه مدل ازدواج میکنه فقط پول براش مهمه نه چیزای دیگه براش مهم نیست کنار کیه تو دست کیه

اگه مرد در حد قابل قبول ملاکهای دیگرو هم داشته باشه بهترین کاررو میکنه چون الانه نوددرصدخوشبختی وآرا ...

هیچ وقت پول آرامش نمیاره و اگرم بیاره عشق خیلی بیشتر میاره 

ولی خب بهتره ادم با کسب ازدواج کنه که اگر پولشو ازش گرفتن هویتی ازش باقی بمونه برای ادامه زندگی و با کسی ازدواج کنن ک وقتی پیر شد و زیباییش از دست رفت هنوز خیلی چیزا از نظر شخصیتی و اخلاقی و فکری برای ارائه داشته باشه و زندگی کنارش دلچسب باشه

پول خالی مهم نیست 

بابد ببینی طرف مقابل که پولدار هست سخاوت هم داره 

پول به دست زن و بچه میده 

نکنه فقط پولدار باشه و گدا بازی دربیاره 

یه پولدار میشناسم پولدارا ار اون پولدار خفن ها زنش دندون هاش خرابه و همش درد میکنه گفتم برو خب درست کن 

میگه با کدوم پول 

این مرد مگه پول میده

2706