2752
2734

من باید ده کیلو کم کنم تا چند ماه دیگه 

نمی‌دونم چه غلطی بکنم 

تنها دلخوشی و لذت من غذا خوردن هست 😐

قد ۱۶۲ وزن ۶۳ می‌خوام ۵۴بشم 

شیواتونم 🤗قشنگای من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان دارم 😢💔🥺لطفاً اگه چیزی راجب درمانش میدونید بهم کمک کنید 🤕❤️ قرص های هورمونی اصلا دلم نمی‌خواد  مصرف کنم 👀🐣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زیادم چاق نیستی که  هرچی میخوای بخور ولی کم  من اینطوری تو چندماه نزدیک ۱۰ کیلو کم کردم

نمیتونم بخدا 🥲🥲من اصلا نمیتونم لاغر شم 

مثل گاو میخورم فقط چاق تر نمیشم تنها مزیتش همینه 

شیواتونم 🤗قشنگای من کیست تخمدان و تنبلی تخمدان دارم 😢💔🥺لطفاً اگه چیزی راجب درمانش میدونید بهم کمک کنید 🤕❤️ قرص های هورمونی اصلا دلم نمی‌خواد  مصرف کنم 👀🐣
آره خیلییی سخته خیلی زحمت میخواد اما وزن تو ایده آله 

نه عزیزم ایده آل نیست من ۲۱سالمه و تپلم 

انصافا واقعا اراده میخواد .کالری شماری کن و کنارش هفته دوبار برو استخر هم کیف کن و هم ورزش کن و تواب راه برو بشدت لاغر کننده اس

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
برو باشگاه خب

بینی مو عمل کردم نمیتونم 

قبل عمل هم باشگاه میرفتم بدتر چاق میشدم ضعف میکردم 

نمیتونم بخدا 🥲🥲من اصلا نمیتونم لاغر شم  مثل گاو میخورم فقط چاق تر نمیشم تنها مزیتش همینه&nbs ...

پس ورزش کن 

خیلی تاثیر داره 

از یوتیوب یسری ورزش دانلود کن باهاشون انجام بده 

اضافه وزن که نداری درکل ولی اگه خودت میخوای لاغر شی قند رو حذف کن و ورزش کن آب هم زیاد بخور 

لاغر میشی 

اراده میخواد من از بچگی اضافه وزن داشتم همیشههه خدا هم رژیم میگرفتم ول میکردم همیشه درگیرش بودم.به معنای واقعی کلمه از خودم خسته شده بودم . یکبار گفتم یکبار برای همیشه همه تلاشمو میکنم شد شد نشد دیگه ولش میکنم 

۱۷ کیلو کم کردم 

🎧━━━━━━●─────── ⇆ㅤ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤ↻️ پرواز کن تا آرزو زنجیر را باور نکن ⁦❤️⁩                        
۱۰ کیلو رو بده به من با کمال میل قبول میکنم 

خوشبحال لاغرا 

اراده میخواد من از بچگی اضافه وزن داشتم همیشههه خدا هم رژیم میگرفتم ول میکردم همیشه درگیرش بودم.به م ...

تو چند ماه هیفده کیلو کاهش داشتی ؟

2706