2733
2734

ببینید دوستان من فکر کنم حامله شدم دورم ۲۸ روزه بوده مرتب الان ۶ روزه عقب انداختم شکمم هم سفت شده 

چکار  کنم سقط بشه و پریود بشن 

شربت زعفران کلی خوردم با گلاب و دارچین کی اثر میکنه اخه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوروزه عقب افتاده فک کردی بارداری فک نمیکنم بهتره بیشتر باشه تا معلوم بشه من خودم ۵ ماه پریود نشدم بعد خونریزی زایمان یعنی باردار بودم شاید کم خونی یا چیز دیگ ای الان من این ماه پریود شدم خب یعنی باردار بود نه 

بیا امضامو نگاه کن 😊                                                 ی صلوات واسه سلامتی امام زمان میخونی 🙂    💚        ی صلواتم برای سلامتی پسرم میخونی 👶💙 مرسی که خوندی                                                                   انشاالله هیچ زنی در آرزوی مادر شدن نمونه بحق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه الهی آمین 🤲💛           تویی که داری  امضامو میخونی🤨 اره خود تو 👀همهیشه از ته دلت بخند اینجوری 🤣🤣
2706