2752
2734

الان نزدیک پونزدع روزع من خونه بابامم بخاطر خیانت تصمیم طلاق بوده شوهرم اصلا بهم زنگ نزد فقط وقتی فهمید میخوام طلاق بگیرم اومد زنگ زد و التماس دید تصمیمم جدیه خواست به کلک منو بیاره خونش نرفتم بعد اون روز زنگ زد گفت من دیگه تورو نمیخوام تو زن نمیشی برام تو دیگه زندگیت نمیخوای انگار یکی پرش میکنه و از اون روز خبری نیست ازش فقط پسرم خانوادش میان میبرن باز میارن من فکر میکنم اون دختره پرش میکنه اینقدر بی تفاوت شده چون شوهرم به شدتت به من وابسته بود همیشه تو خونه قهر میکردن طاقت نمیاورد ولی الان عجیب غریب سر سخت شده از این بگذریم من که میبینم الان انقدر داغ مهرم اجرا گذاشتم میخوام برم بهش بگم ماشین و بده بهم چیز دیگه ازش نمیخوام بعدم توافقی طلاق بگیرم خودمون درگیر دادگاه نکنیم پول ماشینم بخاطر این میخوام که بتونم خونع چیزی رهن کنم بعدشم برم دنبال کار نمیخوام با خانوادم باشم سربار خلاصه غضیه از این قراره شوهرم عاشق زن ه ر زه شده دختره خودش با من خیلی رفیق میگرفت نتیجه این شد شوهرشم فهمیده ولی خانواد بی اصل نصبی هستن این دختره از خیلی وقته این به شوهر من نظر داشت الانم که اومد تو زندگیم منم ننگم میکنه دیگه از هردوشون واقعا اگ خدا بخواد میخوام جدا بشم دعا کنید برام که از زندگیم بره چون خیلی میخواستمش مهرش از دلم رفت جلوی همه از من بد گفته گفته من زندگی خوبی نداشتم زنم بد بود در صورتی همه جوره ساپورتش داشتم

من یه زنم که خیانت دیده داره با خیلی مشکلات دیگه دست پنجه نرم میکنم ... بیست یک سالمه این امضا میزنم به امید روزی که بیام از روزایی بگم که زندگیم دور از هر ادم کثیفی باشه امضام دیدی برام دعا کنید برای منو پسرم سر بلند باشیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شاید دعا داره

نه فکر نکنم

من یه زنم که خیانت دیده داره با خیلی مشکلات دیگه دست پنجه نرم میکنم ... بیست یک سالمه این امضا میزنم به امید روزی که بیام از روزایی بگم که زندگیم دور از هر ادم کثیفی باشه امضام دیدی برام دعا کنید برای منو پسرم سر بلند باشیم 
شمالی هستی ؟

نه گلم

پسرت چند سالشه  به این زودی کوتاه نیا که توافقی جدا بشی یکم بچزونش

پسرم سه سالشه حوصلع ندارم بخدا دوست دارم زودتر خلاص بشم 

چه راحت از زندگی با بچه میگذری 

اجباری نیست مگه بچه قرارع چی بشه خودم بزرگش میکنم مث مرد پیش پدرشم بره مشکل کجاست

چه راحت از زندگی با بچه میگذری 

بنظرت بمونه با شوهر خائنش ؟؟؟ 

بچه داره  ک داره ... خونوادشم ک پشتشن چرا جدا نشه!!! 

فردا این بچه بزرگ شه ب مامانش میگه دمت گرم یه عمر مث شمع آب شدی توی زندگی با بابای خائن من !! نه .. میگ ساده بودی خودت خواستی ب من چ ... 

تو فقط خودتو داری ، پَ  مراقب خودت باش ❤🌼
دختره دوستت بوده

خودش دوست میگرفت دختر همسایمون بود مادرش فوت کرده

بنظرت بمونه با شوهر خائنش ؟؟؟  بچه داره  ک داره ... خونوادشم ک پشتشن چرا جدا نشه!!!  ...

واقعا بعضیا نمیدونم چرا فکر میکنن همچین زندگی‌ اجبار بخاطر بچه بمونی چه سودی هست جز دعوا نفرت 

2706