2733
2734

کلا اقدام بودم این ماه ولی هیچ خبری از علائم نیس 🥲

فقط 32 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۴۰۳/۳/۱۱ بی بی چک زدم هاله انداخت فرداش دوتا بی بی چک زدم مثبت شد ولی باور نمیکردم تو دلم باشی،قلب من🥲۱۳/۳/رفتیم با بابایی آزمایش دادیم دل تو دلم نبود تا جواب آماده بشه ب هرحال جواب اومد و مطمئنم شدم تو دلمی جوجه کوچولوی من ولی خب هنوز باورم نمیشه مامان جون🥺❤️خدا رو صد هزار بار شکر میکنم و از خدا میخام تورو برام نگه داره و سالم بیای بغلم قلب مامان❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

علائم نداری اصلا

ن هیچی

فقط 32 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۴۰۳/۳/۱۱ بی بی چک زدم هاله انداخت فرداش دوتا بی بی چک زدم مثبت شد ولی باور نمیکردم تو دلم باشی،قلب من🥲۱۳/۳/رفتیم با بابایی آزمایش دادیم دل تو دلم نبود تا جواب آماده بشه ب هرحال جواب اومد و مطمئنم شدم تو دلمی جوجه کوچولوی من ولی خب هنوز باورم نمیشه مامان جون🥺❤️خدا رو صد هزار بار شکر میکنم و از خدا میخام تورو برام نگه داره و سالم بیای بغلم قلب مامان❤️