2752
2734

جدی راست میگم اوایل ازم خوشش نمیومد چون فامیل بودیم اینو حس میکردم و می دیدم اصلا دوتا طایفه های ما از هم خوششون نمیومد چون طایفه و خانواده شوهرم اینا اکثرا همشون تحصیل کرده و شغل های خوبی دارن اما خانواده و طایفه ما کسی زیاد درس نخونده و بخاطر اینا به اونا حسادت میکنن 

اصلا برای همه عجیب بود شوهرم از طایفه اونا بیاد با من ازدواج کنه همه شوکه شدن نمیدونم منم وقتی دیدمش تو مراسمات اولیه خواستگاری ب دلم نشست و خانوادمم اصرار کردن باهاش ازدواج کن موقعیت خیلی خوبی داره منم دیدم آدم تحصیل کرده و با شعوریه قبول کردم ولی حس میکنم اوایل ازم متنفر بود و کم کم خودمو تو دلش جا کردم خودم اینو حس میکنم 😅 شایدم نبود اینطور ولی الان مدتیه همش این افکار میاد سراغم 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 

فکر نکنم،🤔 آقایون تو این چیزا تعارف ندارن بعدم خودش اومده خواستگاریت چرا باید متنفر باشه؟؟؟

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فکر نکنم،🤔 آقایون تو این چیزا تعارف ندارن بعدم خودش اومده خواستگاریت چرا باید متنفر باشه؟؟؟

بنظرم نشستم دوباره زیادی فکر کردم 🤦🏻‍♀️ از وقتی باردارم همش فکر منفی میاد سراغم اعصابم بهم میریزه 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 
بنظرم نشستم دوباره زیادی فکر کردم 🤦🏻‍♀️ از وقتی باردارم همش فکر منفی میاد سراغم اعصابم بهم میریزه& ...

شما خودت خودتو قبول نداری یه وقت این حرفا رو جلوش نگیا!! مطمئن باش هیچوقت اینجوری فکر نکرده تو هم فکر نکن و خودتو دوست داشته باش

من کاربر خربوریدان نیستم فقط ایشون رو دوست دارم کارآگاهان سایت لطفاً ایشون رو اذیت نفرمایییید باتشکر،🥰
شما خودت خودتو قبول نداری یه وقت این حرفا رو جلوش نگیا!! مطمئن باش هیچوقت اینجوری فکر نکرده تو هم فک ...

اگه جلوش بگم ممکنه چی میشه یعنی؟ 

اوهوم موافقم مرسی 😊

اگه جلوش بگم ممکنه چی میشه یعنی؟  اوهوم موافقم مرسی 😊

خودت رو از چشم میندازی ممکنه حتی به فکرش برسه که حیف شده باتو ازدواج کرده!!!