2752
2734
روازاده همونیه که میگه اسرائیل باعث شده سایز آلت تناسلی پسران ایرانی کم بشه. خیر اندیش هم چندباری مط ...

روازاده یکم ازش بد شنیدم

ولی خیراندیش خیلی بیماری درمان کرده🥲

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

روازاده یکم ازش بد شنیدم ولی خیراندیش خیلی بیماری درمان کرده🥲

من شخصا یکی از شاکیاشو میشناسم. ایشون انزیمای کبدشون بالا بود تجویز داروهای خیراندیش باعث شد سیروز کبدی بشه و فوت کنه. خانواده ش شکایت کردن 

دوتاشون عالین عزیز.   ولی دکترخیراندیش فکرکنم بهتره خودش طبابت نمی کنه شاگرداش هستند که خیلیا نتیجه گرفتند.  خودش بیماری‌های صعب العلاج فقط.   ببین از کدومشون می تونی وقت بگیری. تعریف هردو رو خیلی شنیدم

دوتاشون عالین عزیز.   ولی دکترخیراندیش فکرکنم بهتره خودش طبابت نمی کنه شاگرداش هستند که خیلیا ن ...

یکم ترس دارم بابتش خیلیا هم میگفتن نتیجمون برعکس شده

ولی من بعد از خدا امیدم ب حکیم خیراندیشه

یکم ترس دارم بابتش خیلیا هم میگفتن نتیجمون برعکس شده ولی من بعد از خدا امیدم ب حکیم خیراندیشه

ترس نداره عزیزم توکل کن به خدا و امیدوار باش  بستگی به بیماریت داره.  همین حکیم خیراندیش خیلی شنیدم بیماری‌های صعب العلاج رو درمان کرده.  فقط،برای درمان صبور باش انشااله نتیجه می گیری. استرس نداشته باش. وقت بگیر برو. و بسپر به خدا  دلت هم روشن باشه. مثبت فکر کن.