2752
2734
عنوان

گریم گرفته ترخدا بیاین

149 بازدید | 14 پست

بدنم زود به زود بی حس میشه میشه گفت هرچند ثانیه  تاری دید هم پیدا کردم عضلات بدنم هم میگیره تقریبا همه علائم ام اس رو دارم همش بیست سالمه تازه بعد کلی زجر وناراحتی میخواستم برای خودم زندگی کنم.باید چجور بفهمم ام اس دارم ؟ام آر ای باید انجام بدم؟😭😭

ترا به هرکس دوس دارین برام دعا کنین😭

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

باید بری متخصص اعصاب تا بررسی کنه 

انشالله هیچی نیست ویه سردی کردن سادست 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

ویتامینای بدنتو چک کردی؟ تغذیت درسته؟ کم خونی اینا نداری؟

یه سر دکتر برو و امیدوارم ام اس نباشه

برای‌نیتم‌یه‌صلوات‌یادعا‌مهمونم‌میکنی:)🤍 پس از دیدن ِچشم های ِ او دیگر ندیدم ماهی در آسمان باشد ،

حساس نشو گلم وقتی به اون مریضی فکر کنی تلقین میشه بهت  ایشالله که چیزی نیست

به پزشک عمومی مراجعه کن 

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
کم خون نیستی؟الکی استرس نگیر کمبود ویتامین دی هم اینجوری میکنه

نمیدونم بخدا نمیدونم مغزم کار نمیکنه میترسم😭ازینک بمیرم نمیترسم‌ ازینک اینجوری تو زندگی خوشی ندیدم میترسم😭

نمیدونم بخدا نمیدونم مغزم کار نمیکنه میترسم😭ازینک بمیرم نمیترسم‌ ازینک اینجوری تو زندگی خوشی ندیدم ...

اقا یکم اروم باش منم قبلا اینجوری شدم ی مدت خواب راحت نداشته باشی و استرس داشته باشی اینجوری میشی

بعذشم ی ازمایش بده ممکنه یکی از ویتامینات کم باشه 

فعلا ریلکس باشه اااااخرین احتمال ام اسه

2706