2733
2734

خسته شدم از بس برای چیزایی نگران بودم 

که یه پدر خانواده باید نگرانشون میشد 

چرا همه مسئولیت ها گردن منه 

مسئولیت دکتر بردن مامانم 

مسئولیت نگهداری از خواهرزادم 

نون خریدن برای خونه خودمون 

نون خریدن برای خونه خواهرم 

میوه خریدن برنج گوشت خریدن برای خونه خودمون 

میوه و ارزاق خریدن برای خونه خواهرم 

از اینور شهر منو میبره اونور خرید دو هفته شو میکنه خواهرم ... چون ارزون تره ‌‌.‌ 

بچش ۵ ماهشه تازه ۸ کیلوعه تا یذره گریه میکنه میگ برش دار سرپا بگردونش گریه میکنه 

الان باد شوهر داشتم 

مث دخترای همسنم با ناز و عشوه میشستم تو ماشین دستور میدادم شوهره میخرید 

ن اینجوری بلاتکلیف .‌‌.‌. 

پرستار سالمند 

پرستار بچه 

بارکش 

هر کی ام از راه میرسه یه طنه میزنه شوهر نکردی مامانت و ببر دکتر 

گندش بزنن ایم زندگی و ک اونقدی لایق نبودم ک یه مرد کنارم باشه 

عمرمم داره میره داره میسوزه 

متنفرم از مامانم انقد همالی اینو و اون اسباب کشی کرد 

کمرشو نابود کرد 

الانم شده وبال گردن من 

یه ماه دیگ میشه ۲۲ سالم اینه زندگی من 

هیچ دلخوشی ندارم 

سالی یدونه مانتو میخرم 

خواهرمم بدبخت تر از من ... شوهرش اعتیاد داره هرچی در میاره میره برای ... رفیق بازی 

چندساله ی مانتو نخریده 

با خواهرم میرم بیرون میگ عیب نداره لباسم قشنگ نیس دیگ زن شدم دیگ مجرد نیستم که تیپ بزنم مردا نگام کنن حس میکنم بمن تیک میندازه 

مامانم صب تا شب صداشو میندازه سرش غر غر 

منو دعا جادو کردن پام اینجوری شده

ده درصدام مونده فلج بشه 

یه مرگ حقم نیست ؟

چی دارم ؟

خواهر؟ یدونه لباس خونگی میخرم حسادت میکنه 

بابا؟ زیر خاکه 

شوهر ؟ دوس پسر هیچی 

مامان داره فلج میشه غر میزنه سرم 

کاش بمیرم 

کوزت بانویی هستی واسه خودت پس

شوهرکن

وکارهای خواهرت رونکن

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نمیدونم

هیچ کس نمیتونه درمورد زندگیت نظر بده جز خودت

چون تو میدونی شرایطتت چقدر برات سخته

ارزو میکنم ی همراه و همسر خوب نصیبت بشه و زندگیت انقدر شیرین بشه ک  همه این سختیارو بشوره ببره آمین🤍

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚       

عزیزم چقدر سخت خدا کمکت کنه

سرکار میری؟

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

تو ناراحتی که چرا مادرت حمالی دیگران می کرده ، الان هم خودت دقیقا داری همین کارها رو می کنی! 

خواهری که برای یه لباس بهت حسودی می کنه ، ارزش نداره انقدر براش حمالی کنی! 

بعد سال ها به این رسیدم برای خوشبخت بودن باید یه مقدار خودخواه باشی!   انقدر خودت فرش زیر پای دیگران نکنی! 

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!

الهی بمیرم سنی نداری که هنوز کلی وقت داری الهی یه بخت خوب نصیبت بشه و خوشبخت عالم بشی

سال دیگه این موقع من تونستم ....😍😍 خدایا برادرزاده ها و خواهرزاده هام رو در پناه خودت حفظ کن

مامانتو کاریش نمیتونی بکنی. ولی در مورد خواهرت مقابله کن. بچه شو نگه ندار دیگه. بگو به اندازه ی کافی کارهای مامان خسته م میکنه دیگه انرژی برام نمیمونه. بعدم واسه نگهداری بچه ی تو وظیفه ای ندارم.

در کنار اینا خوب بپوش و به خودت برس.

یه کاری هم برای خودت جور کن، کار خوب یا دانشگاه یا یه حرفه

2706