2752
2734
عنوان

بچه ها یه چیزی بگم بهتون رعایت کنین

270 بازدید | 19 پست

روی صحبتم با کسایی که اعتقاد ندارن نیست پس لطفا نیا ک ن وقت خودتو بگیری ن انرژی منفی به من بدی.

عزیزان کسایی که میگن موکل داریم و… اولا موکل داشتن مگه الکیه؟ دومن به هیچ عنوان اسم مادر و اسم خودتونو ب کسی ندید ثانیا کسی ک موکل داره اونقدر اذیت میشه که مجانی برای کسی کاری نکنه. و در اخر سوالاتی بپرسید ک ارزش پاسخگویی داشته باشه.

گول اینا که میگن موکل داریم نخورید اگه اینجوریه نصف سایت موکل دارن😐😂 موکل خودش مشکلاتی بوجود میاره و موکل مسلمان خیلی کمه تو باید پاک باشی خیلی چیزا رو رعایت کنی تنهایی میارع و….. گول نخورید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ی سوال کسی که موکل داره موکلشو میبینه؟؟؟ چطوری بفهمه که موکل داره

بله میبینه. و اینجوری نیست که طرف بره صداش کنه موکل جون بیا کارت دارم😐😂😂😂😂احضار اداب داره بعدشم بعضی وقتا موکلا حقیقتو نمیگن. از کجا بفهمه ک برای بعضیا ارثی هست برای بعضیا خودشون احضار میکنن.ولی ف* این چیزا رو نداره برای من ارثی بوده…

موکل مسلمان اصلا وجود نداره اگه بخوای با اونا ارتباط داشته باشی اولین شرطش کافر شدنه گلم من خیلی از ...

نمیدونم والا. من تو این علم بودم و با اشخاص زیادی سر کله زدم که بلد بودن و از تجربه هاشون گفتن. ولی مسلمان کافر میکنه؟! خنده دار نیست ؟؟ البته اینم هست که مسلمانا ب جز خدا بنده کسی نمیشن ولی کافر هم نمیکنن :/ 

از من به شما نصیحت

دور و ور جن نرید اصلا

چون رفتن با شماست ولی بخواید برگردید هم اونا ول نمیکنن. به قول اون بنده خدا کلید در قفس شیر توی دست شماست. ولی اگه در قفسو باز کردید و شیر اومد بیرون دیگه برگردوندنش توی قفس به دست شما نیست. 

نمیدونم والا. من تو این علم بودم و با اشخاص زیادی سر کله زدم که بلد بودن و از تجربه هاشون گفتن. ولی ...

منظورم اینه باید از بندگی خدا به بندگی شیطان دربیای جلوش سجده کنی و اونام برات خبر میارن میشی مرید شیطان و اجنه

ی سوال دیگه من وقتی نماز میخونم احساس ترس کل وجودمو میگیره احساس میکنم یکی پشت سرمه طوری که انگار باهام ی وجب فاصله داره طوری میترسم که قلبم میاد تو دهنم تند تند میخونم که از اون حالت خارج بشم اکثرا تنهام تو خونه ، ی بنده خدایی بهم گفت بخاطر پاکیت میان دور گفتم نمیخوام میترسم ازم دورشون کن الان بعضی موقع ها بازم اون طور میشم شما هم ایطورین

2706