2733
2734

من یجور اونم یجور  لگنم خیلی درد داره 😭😭😭

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منو پرنده ام با هم نیوکاسل گرفتیم اون مرد من موندم :(

نیوکاسل چیه چطور میگرننن پرنده من پف کردس بی حال  بعد عدا نمیخوره پی پی پرندم به شدت زرد رنگه 

خودم با سرنگ عدا میدم بهش کمی هم انتی بیوتیک دادم بهش 

نیوکاسل پرنده چطور میگره 

تو گوگل دبدم اسهال زرد اینه و ممکمه به انسانم منتقل بشه  به من منتقل بشه چم میشه منکه الان دردا روماتیسمی دارم فعلا ازش چیزی نگرفتم اما ۲۴ تو دستم بود بهش میرسیدم

منو پرنده ام با هم نیوکاسل گرفتیم اون مرد من موندم :(

واسه من نمیدونم اسم بیماریش چی نوشته دونشون تموم شده نداشتم بدم یه ارزن درشت گداشتم اونم نخوردن ،یکم ضعیف بشن فوری عفونت میگره بدنشون 

نیوکاسل چیه چطور میگرننن پرنده من پف کردس بی حال  بعد عدا نمیخوره پی پی پرندم به شدت زرد رنگه&n ...

نیوکاسل گرفته دیگه 

ببرش دکتر

نیوکاسل واسه انسان خیلی ضعیفه خیلی خیلی خیلی اصلا انگار حساسیته ولی پرنده رو از پا درمیاره اگر ببریش دکتر شااااااید نجات پیدا کنه 

نیوکاسل گرفته دیگه  ببرش دکتر نیوکاسل واسه انسان خیلی ضعیفه خیلی خیلی خیلی اصلا انگار حساسیته ...

مگه میشه همینجور نیوکاسل بگیره از پرنده ها دیگم جداش کنمش ؟ ممکنه اونا بگیرن ؟ اخه پرنده دیگه ای نیومده قفسشون نیوکاسل بگیره