2733
2734
عنوان

بنظرم نیازه اینو هممون بدونیم...

125 بازدید | 1 پست

اینو در حواب یکی از کامنتای تاپیک قبلیم نوشتم:

((برحسب اطلاعاتیه که تا اینجا دارم و ۱۰۰درصدکامل نیست))

اینطور نیست 

اینقدر راحت هرزگی رو نرمال جلوه ندین هیچ حای دنیا اینارو نمیگن اونم اینقدر راحت 

اتفاقا...

از نظر زیستی انسان ها موجودات تک همسرن ینی بطور معمول وسالم یک شریک جنسی دارن 

سیستم پاداش مغزی مرد و زن یا مسیر دوپامین مزولیمبیک با هم فرقی نداره ... هر دو بر پایه ی دوپامین کار میکنه و از اونجایی که تو جامع های زندگی می‌کنیم که متاسفانه مشابه شما اینقدر راحت هرزگی رو نرمال جلوه میدن و یا حتی فیلمای کمدی یه دهه هایی بر پایه ی خیانت و چند همسری مردا بود ناخودآگاه مردا رو از زیر بار مسئولیت تعهد آزاد میکنن... ولی خانما مثل یه مادر باید خانواده رو خفظ کنن 

و الان تو جامعه امروزی هم همین شده، وقتی مردا ناخودآگاه اینقدر بچه تربیت شدن و حتی خیانتشون و هرزگیشون به چشم مسخره بازی و شوخی و خنده و ذاتشون دیده بشه... 

بطور کلی هم خانم ها پتانسیل لذت بیشتری رو از یه رابطه و تعامل جنسی دارن و از نظر آناتومی حساس ترن و تجمع نورون حسیشون تو آلت تناسلی خیلی بیشتره... 

با توجه به چیزایی که گفتم و موثقن، خیلی منطقی تره که خانما خیانت کنن تا مردا!....

چیزی ک گفتین و خیانت مردا رو تا حدی توجیه کردیم هیچ استدلال درستی پشتش نیست مگر یه حامعه مرد سالار که دخترا رو از بچگی مجبور به مادرانگی کردن و کنار اومدن و رقابت و راضی نگه داشتن مردا کرده... 

تینا۲۲ساله دانشجوی رشت و دریا، یه سگ هاسکی دارم به اسم  تابستون که بچمه🦁

خودمون خیلی مقصریم یادمه خاله هام از بچگی میگفتن برا دختر دوست پسر داشتن خیلی زشته و ننگه 

اما پسر عیب نداره افتخاره اصلا!!!!11

به نظرم از خیلی چیزای پایه ای باید شروع کنیم به تغییر ...