2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم من فردا امتحان شیمی دارم  پایه دهمم تجربی. می‌خوام ببینم به نظرت چیکار کنم؟ کتابو بخو ...

هرچقدر زمان داری ب نظرم کتابو بخون و نمونه سوال سالای قبل خیلی مهمه ک بشینی دونه دونه حل کنی

Loving you is a losing game...💔                             _Arcade                                                                 💜Love yourself 
عزیزم من فردا امتحان شیمی دارم  پایه دهمم تجربی. می‌خوام ببینم به نظرت چیکار کنم؟ کتابو بخو ...

سلام گلم بنظرم مراسم نرو

نمره ات برا همیشه بیخ ریشته

ولی مراسم ها تمومی ندارن

فقط 39 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست برای💃کاهش وزنه💃. 3خرداد 1403، 88 کیلو  ، هدف نهایی 1فروردین 1404، 70 کیلو. پیش به سوی موفقیت با ماهی دو کیلو کاهش وزن! 
گلم یه چقدر زمان نیاز دارم چند ساعتها تموم میشه اگر بخوام ریز به ریز بخونم؟

هرفصل ۲ ساعت تقریبا

Loving you is a losing game...💔                             _Arcade                                                                 💜Love yourself 

عزیزم من خودم فارغ التحصیلم 

بنظرم شما که فردا امتحان شیمی داری و آمادگی ام براش نداری لزومی نداره مراسم بری ، بمونه خونه درستو درست حسابی بخون که تموم شه

بعدشم اینکه درحال حاضر بهترین منبع بنظرم برای شما کتاب میتونه باشه...چون ویدیو آموزشی خیلی زمان ازتون میگیره و یادگیری بسیار سطحی اتفاق میوفته...سعی کنید خودتون کتاب رو شروع کنید و جملات کتاب رو برای خودتون تحلیل کنید نه لزوما حفظ کردن و زیر کلمات کلیدی خط بکشید که تو ذهنتون پررنگ تر بمونن..

حتما از فصل اول شروع کن چون فصل خیلی مهمیه 

و اینکه فصل سوم مثل درس دینی نیست بگی میزارم اخر شب حالا متنشو حفظ میکنم...اتفاقا اون فصل باید برات جا بیوفته که وقتی اسم چندتا حلال قطبی ناقطبی رو اورد بتونی تشخیص بدی...بهت چندتا ساختار یا فرمول مواد رو داد بتونی تشخیص بدی جهت گیری میکنن در میدان یا نه...

پیشنهادم اینه صدتو روی متن کتاب بزار و درکش کن