2733
2734

پسرم 2سال و 9‌ماهش بود که لکنتش شروع شد. 3 سال و تقریبا 3 ماهش بود که چند جلسه گفتاردرمانی بردمش. همکاری نمیکرد. اصول اولیه رو گفتاردرمانگر بهم یاد داد. منم سعی کردم اجراش کنم. بعد چند ماه لکنتش خوب شد. جمعا 9 ماه لکنت داشت. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پسرم 2سال و 9‌ماهش بود که لکنتش شروع شد. 3 سال و تقریبا 3 ماهش بود که چند جلسه گفتاردرمانی بردمش. هم ...

منم پسرم سه سالم سه ماهشه 

چند ماهه لکنت گرفته 

تازه نوبت گفتار درمانی گرفتم 

میترسم همکاری نکنه

منم پسرم سه سالم سه ماهشه  چند ماهه لکنت گرفته  تازه نوبت گفتار درمانی گرفتم  میتر ...

چند جلسه ببرش که اصولشو یاد بگیری بعدش خودت میتونی نامحسوس باهاش کار کنی. حتما کارهایی که گفتاردرمانگر بهت میگه انجام بده. درکنارش اول صبح و آخر شب هم بهش یه ذره عسل بده بخوره.